EN|RU|UK
 Политика Украины
  31815  200

 Жителям Донбасса и Луганщины: как войти в состав Днепропетровской области. ДОКУМЕНТ

11 мая в населенных пунктах Донецкой и Луганской областей состоится референдум о присоеденении к Днепропетровской области. С такой иннициативой выступило ряд жителей этих регионов.

Как сообщает Цензор.НЕТ, на референдуме местные жители смогут принять решение для изменения территориально-административное устройство и войти в состав Днепропетровской области.

Читайте также на Цензор.НЕТ, ЕЩЕ ОДИН РЕФЕРЕНДУМ В ДОНЕЦКЕ И ЛУГАНСКЕ 11 МАЯ: "ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К ДНЕПРУ"

Ниже приводим образец заявления для изменения подчинения сельсовета.

_____________________ сільська ( селищна, міська, районна ) рада

____ скликання


Верховна Рада України

копія

Дніпропетровська обласна державна адміністрація


Про зміну адміністративно- територіального підпорядкування

Відповідно до пункту 13 статті 92 Конституції України та керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення стабільності, належного соціально-економічного розвитку території, збереження єдиної України, дотримання законних прав, свобод та інтересів населення, враховуючи вільне волевиявлення територіальної громади села (селища, міста, району), повідомляємо, що територіальною громадою прийнято рішення про зміну адміністративно-територіального підпорядкування територій ____________ сільської (селищної, міської, районної) ради та включення адміністративно-територіальної одиниці - території ___________ сільської (селищної, міської, районної) ради - у межі Дніпропетровської області. Виходячи з викладеного, просимо розглянути питання щодо внесення відповідного законопроекту до порядку денного Верховної Ради України та прийняти рішення про зміну адміністративно-територіального підпорядкування території ______________ сільської (селищної, міської, районної) ради та включення адміністративно-територіальної одиниці - території ___________ сільської (селищної, міської, районної) ради - у межі Дніпропетровської області. Додатково направляємо схематичну карту з пропонованими змінами на ___арк. в 1 прим.

Голова ____________ ради _______________

Секретар __________ ради _______________

TUVwVVVYVk9RM2t3VEZoU1owNUhRakJNUkZGMlpFZERNRmx6WnpCTU0xRnpRMFJSYTNSREt6QlpTRkpuZEVNck1FeHlVWFJUUkZGdk9VTTJNRmxFVVhOT1F6UXdURE5TYVhrNGRreDVMMUpuVGtNeE1GbFVVWFJrUjBFd1RGaFJkbVJETURCWlVGRjJTSHBTWjJSRE1UQk1MMUZ6VGtkQk1FeEVVbWQwUXpRd1RHWlJka2g2VVdzNVF5c3dXVVJSZFRsREt6Qk1URkYxZEVOM1prNURZVEJaUkZGelRrTTRNRXhFVW1kMFF5c3dXVVJTWjJSRE5tWk9RMk13VEVSU1owNUROREJaVUZGMk9VTXJNRXgyVW1wSWVsRnZaRU0zTUV4RVVYTjBSMUF3VEROU1oyUkRObVpPUTJFd1REZFJkbVJIUWpCWlRGRnpUa001TUZsTVVYVk9Remt3VERkUmMzUkROakJNUVQwPQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх