EN|RU|UK
 Политика Украины
  2681  163
Материалы по теме:

 Все кандидаты в президенты согласились на теледебаты, - глава НТКУ

Сегодня, 23 апреля, «Первый национальный» официально завершил прием ответов от кандидатов в Президенты Украины, относительно их участия в первом независимом проекте «Национальные дебаты».

Как сообщает Цензор.НЕТ, о б этом на своей странице в «Фейсбук» написал гендиректор телекомпании Zurab Alasania:

"Сьогодні, 23 квітня, «Перший національний» офіційно завершив прийом відповідей від кандидатів у Президенти України, щодо їх участі у першому незалежному проекті «Національні дебати». Листи-запрошення були розіслані усім без виключення учасникам виборчих перегонів. Маємо згоду від усіх кандидатів (за алфавітом):

Ольга Богомолець
Юрій Бойко
Андрій Гриненко
Анатолій Гриценко
Михайло Добкін
Олександр Клименко
Валерій Коновалюк
Наталія Королевська
Ренат Кузьмін
Василь Куйбіда
Олег Ляшко
Микола Маломуж
Петро Порошенко
Вадим Рабінович
Володимир Саранов
Петро Симоненко
Сергій Тігіпко
Юлія Тимошенко
Олег Тягнибок
Олег Царьов
Василь Цушко
Зорян Шкіряк
Дмитро Ярош

Смотрите: Арфуш поссорился с журналистом Скрыпиным, и назвал его расистом. ВИДЕО. (обновлено)

Наступний крок - проведення жеребкування, яке визначить коли саме і в якому складі кандидати будуть запрошені до студії. Жеребкування відбудеться в найближчий час у прямому ефірі «Першого національного». Про дату жеребкування буде оголошено окремо. «Перший Національний» разом с партнерами проекту «Національні дебати» - МГО «Интерньюз-Україна», «Громадським Телебаченням», фундацією «Суспільність» та ГО «Центр UA» - вітають відкритість кандидатів та повідомляють про зміни у розкладі виходу проекту в ефір. Раніше повідомлялося, що «Національні дебати» виходитимуть у суботу та неділю. З огляду на те, що всі 23 кандидати надали згоду взяти участь у дебатах, та аби забезпечити можливість виступу них до дня виборів та «дня тишини», ефіри «Національних дебатів» відбудуться протягом двох тижнів, починаючи з 10 травня."

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что директор НТКУ объявил Шустеру, что сделает все, чтобы тот покинул канал.

TUVvdlVtZE9RekV3VEdaUmRVNURNREJNV0ZGMlpFZERNRmxJVVhWMFF6UXdURlZuTUV4TVVtazVRM2d3VERkU1owNUhURXg1TDFGclRrTTNNRXhFVW1ka1EzY3dURE5SZFU1SFVFeDVMMUZ6ZEVkTU1FeElVWFowUjBFd1dYUTRNRXhVVVhSa1EzZ3dURVJTWjNSSFRHWk9Rell3VEVSUmRtUkRNREJNYWxGMFRrTjNNRmxLT0RCWlRGRjBaRU0zTUV4WVVYUk9RekV3VEVoUmMwNUhRekJaZERnd1NreFJiMGg2VVc1a1Eya3dTbkpSYnpONlVXNDVSMEV3VEZoUmREbEROREJNVkZGMFpFTTVNRmxLT0RCTFlsRnRUa05o
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх