EN|RU|UK
 Политика Украины
  10439  408
Материалы по теме:

 Кличко называет Порошенко единственным демократическим кандидатом. А другие, значит, не демократические? - Шкиряк

Украинская политика - вещь уникальная. Почти не смотрю телевизор, но совершенно случайно увидел рекламу в которой Виталий Кличко называет Порошенко единственным демократическим кандидатом ...

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом с возмущением пишет в своем Фейсбуке один из кандидатов в президенты Украины Зорян Шкіряк:

"Українська політика - річ унікальна. Майже не дивлюсь телевізор, але абсолютно випадково побачив рекламу в котрій Віталій Кличко називає Порошенка єдиним демократичним кандидатом... Образити не образило, але таки обурило. Тобто, якщо вірити рекламі, Юля - не демократична, Богомолець - не демократична, Гриценко - не демократичний, Ярош - не демократичний, Ляшко - не демократичний і т.д. Я вже мовчу про себе, виявляється, що я теж не демократичний... Один Петро Олексійович - демократ... Мені здається, так не можна. Бо за таким принципом зрозуміло, що для декого демократія - це Льовочкін і Фірташ, це Балога, Шахов, "чорновецькі" і всі інші "цікаві" персони, що залучаються до виборчої кампанії Петра Олексійовича. Мабуть, для них демократія - це коли зривають борд "Небесної сотні" і вішають на його місце рекламу "П". Щось мені така демократія не дуже, якщо чесно. Мовчати можна довго, але не вічно. Це речі аморальні... В Україні військова агресія збройних сил РФ, вони нікуди не ділися, інтервенція продовжується. Ось про що потрібно думати усім разом.
І знаєте, щоб не казали, але норми політкоректності та елементарної поваги до інших переступати не можна. Особливо, коли у всіх за плечима один Майдан. Я не проти конкретної особистості, але проти наруги над принципами, котрі, до речі, й відстоював Майдан. Революція Гідності! Вже забули? Правда, честь, сумління і т.д. Я не хочу розпочинати довгу дискусію, на це ще буде час. І завжди готовий робити це відкрито. В даному випадку, багато знав, розумів, але мовчав. Втім, є межа. Особливо прикро, що це звучить з вуст Віталія, до недавна, найрейтинговішого кандидата в президенти. Щиро його поважаю, тому й здивований. Не розумію навіщо? Хоча, ні, розумію, але зі щирим жалем.

Смотрите: В ЦИК заверили, что проведению выборов ничего не угрожает: подготовка к волеизъявлению идет по графику. ВИДЕО

Мені здається, що свою силу, міць і впевненість, сьогодні потрібно демонструвати не в телевізійних роликах, концертах та на білбордах, а їхати на Донбас та Луганщину, Південь. Рятувати країну від сепаратизму та російської навали. Саме там, кандидати у президенти, найкраще можуть проявити свої най яскравіші якості. Особливо, коли ці кандидати, не обмежені, а ні фінансовим, а ні людським ресурсом. Хоча, як кажуть, "бабло побеждает все"... Шкода. Се ля ві. Ще одне, побачив рекламу Добкіна "Єдина країна". Якесь божевілля. Людина, що служить Кремлю, що одягав форму вбивць, "Беркута", що пропагував федералізацію і сепаратизм, говорить про єдину країну. Сподіваюся, що ніхто в цю технологічну дурню з вуст Добкіна не вірить. Його місце за гратами! А нам залишається час, щоб добре подумати. Слава Україні!"

Читайте: Выборы можно провести и при чрезвычайном положении, - ЦИК

TUVvdlVtZE9RekV3VEdaUmRVNURNREJNV0ZGMlpFZERNRmxJVVhWMFF6UXdURlZuTUV4TVVtazVRM2d3VERkU1owNUhURXg1TDFGeFRrTTJNRXhxVW1kT1IxQXdURzkyVERsRGVUQlpkbEZ6WkVNck1GbEVVbWt6ZWxGMWRFTjNNRXd6VVhST1F6UXdURlJSYzA1SFEyWk9RMU13UzBJNE1Fb3ZVbWRPUXpFd1RHWlJkVTVETURCTVdGRjJaRWREWms1RGJUQkthbEZ0WnowOQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 5 из 5
<<<1 2 3 4 5
Страница 5 из 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вверх