EN|RU|UK
 Политика Украины
  16661  120

 Турчинов подписал указ для обеспечения консолидации украинцев и прекращения гражданского противостояния

Исполняющий обязанности президента Украины подписал указ о мерах по обеспечению консолидации граждан Украины и прекращения гражданского противостояния в Донецкой и Луганской областях.

Соответствующий документ размещен на сайте и.о. президента, передает Цензор.НЕТ.

В нем содержится 4 пункта. Согласно документу, Кабинету министров поручено подготовить, внести и организовать сопровождение в Верховной Раде законопроектов о проведении в Украине реформы местного самоуправления и организации власти в регионах. Эти законы должны предусмотреть "децентрализацию власти и существенное расширение полномочий территориальных общин, формирование исполнительных органов местными советами, расширение материальной и финансовой основы местного самоуправления, действенные механизмы участия общественности в принятии органами местного самоуправления решений".

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Аваков создает части спецназ из граждан-добровольцев для самообороны на Востоке Украины

Далее приводим полный текст документа на языке оригинала:

З метою досягнення громадянської злагоди у суспільстві, недопущення кровопролиття, для забезпечення консолідації громадян України всіх національностей задля єдності, цілісності території України, припинення посягань на суверенітет держави та відповідно до пунктів 1, 17 частини першої статті 106 і статті 112 Конституції України постановляю:

1. Кабінету Міністрів України підготувати, внести та організувати супроводження у Верховній Раді України законопроектів щодо проведення в Україні реформи місцевого самоврядування та організації влади в регіонах, передбачивши децентралізацію влади і суттєве розширення повноважень територіальних громад, формування виконавчих органів місцевими радами, розширення матеріальної і фінансової основи місцевого самоврядування, дієві механізми участі громадськості у прийнятті органами місцевого самоврядування рішень, та забезпечити прийняття відповідних законів у тримісячний строк.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Турчинов обратился к народу: Россия ведет войну против Украины. СНБО проводит антитеррористическую операцию с привлечением вооруженных сил

2. Створити з метою узгодження позицій стосовно законодавчих змін щодо проведення в Україні реформи місцевого самоврядування та організації влади в регіонах робочу групу з представників Кабінету Міністрів України, народних депутатів України (за згодою), представників Асоціації міст України (за згодою) та делегованих представників місцевого самоврядування і громадськості.

3. Здійснити в установленому порядку заходи до недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності осіб з приводу подій, які мали та мають місце під час масових акцій у місті Донецьку та Донецькій області, місті Луганську та Луганській області, - за умов добровільної здачі державним органам зброї, бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв і звільнення всіх зайнятих у місті Донецьку та Донецькій області, місті Луганську та Луганській області під час масових акцій будівель, приміщень державних органів і органів місцевого самоврядування в термін до 9.00 14 квітня 2014 року.

Дія частини першої цієї статті не поширюється на осіб, які вчинили поранення або вбивство громадян України, зокрема військовослужбовців, працівників правоохоронних органів.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Турчинов дал гарантии ненаказания тем, кто сложит оружие и покинет захваченные админздания до утра понедельника

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

TUVwVVVYVk9RM2t3VEZoU1owNUhRakJNUkZGMlpFZERNRmx6WnpCTU0xRnpRMFJSYTNSREt6QlpTRkpuZEVNck1FeHlVWFJUUkZGdk9VTTJNRmxFVVhOT1F6UXdURE5TYVhrNGRqQkxURkpuT1VkQk1GbG1VWFZPUXprd1REZFJjMms0ZGpCWlNGRjBaRU12TUV4RVVtZE9RM2N3V1V4UmRVNURNekJNZURnd1dWQlJkWFJEZHpCTVpEZ3dTbFJSZG5SRE9UQk1XRkpvZEVNMlprNURZakJaVUZGek9VTjNNRXd6VW1ka1F6WT0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх