EN|RU|UK
 Политика Украины, Экономика
  26812  226

 Турчинов подписал указ о продаже госрезиденций, дач, санаториев и отелей

И.о. президента Украины Александр Турчинов подписал Указ, которым Кабмину поручено продать государственные резиденции, дачи, санатории и транспорт.

Документ размещен на официальном сайте и.о. главы государства, передает Цензор.НЕТ.

Текст Указа № 334/2014 публикуем полностью на языке оригинала:

"З метою забезпечення додаткових надходжень до Державного бюджету України та спрямування їх на фінансування пріоритетних витрат бюджету, насамперед на соціальні потреби, підвищення ефективності використання державного майна, скорочення бюджетних видатків на утримання майна, що забезпечує діяльність Президента України, та відповідно до статті 112 Конституції України постановляю:

1. Кабінету Міністрів України та Державному управлінню справами вирішити питання про передачу державного майна (зокрема, державних підприємств, установ, організацій, санаторіїв, готелів (їх структурних підрозділів), державних резиденцій, державних дач, дач, засобів наземного, водного та повітряного транспорту, сільськогосподарської техніки, обладнання та устаткування, земельних ділянок, іншого нерухомого майна), що перебуває в управлінні Державного управління справами і не використовується для забезпечення діяльності Президента України, з управління Державного управління справами в управління інших суб'єктів управління об'єктами державної власності, визначених Кабінетом Міністрів України, для наступної приватизації, відчуження такого майна в установленому законом порядку, а також для задоволення державних і суспільних потреб.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Турчинов подписал указ о частичной мобилизации по всей Украине

2. Кабінету Міністрів України та Фонду державного майна України забезпечити:

1) реалізацію відповідно до наданих повноважень на прозорих і конкурентних засадах державного майна, яке підлягає відчуженню з державної власності, та зарахування в установленому порядку коштів від реалізації такого майна до загального фонду Державного бюджету України;

2) висвітлення на своїх офіційних веб-сайтах інформації про стан виконання цього Указу.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Турчинов уволил с должности всех председателей райгосадминистраций в Киеве

3. Фонду державного майна України прискорити приватизацію приватного акціонерного товариства «Президент-Готель», управління корпоративними правами якого передано Фонду від Державного управління справами згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2012 року № 726-р.

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Виконуючий обов'язки Президента України,
Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ"

VEhrdlVXOTBSMFF3V1VSU2FEbEROREJNTTFGMmRFTjVUSGt2VW1kT1F6RXdUR1pSZFU1RE1EQk1XRkYyWkVkSE1FeHFVbW96ZWxKblpFTjNNRXd6VVhOT1IwTXdURGRTWjA1RE5EQk1iRGd3V1ZCUmRYUkRkekJNWXowPQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вверх