EN|RU|UK
 Политика Украины
  4491  47
Материалы по теме:

 "Мы предлагаем три шага для компромисса", - главы украинских церквей призывали к мирному разрешению кризиса

Главы трех украинских христианских церквей обнародовали свое обращение по мирному разрешения кризиса в Украине .

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на текст соответствующего заявления размещенном на странице Майдана.

В частности, предстоятели призывают как можно быстрее сделать три шага. Во-первых, власти закрыть все уголовные производства против протестующих. Во-вторых, протестующие добровольно должны освободить административные здания и разблокировать улицу Грушевского. В-третьих, власть, оппозиция и авторитетные представители гражданского общества (например, инициатива 1 декабря) должны в кратчайшие сроки согласовать модель урегулирования кризиса.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Ведущие интеллектуалы подготовили Национальный акт свободы: "Эта система должна быть ликвидирована"

Обращение подписали предстоятели Филарет (УПЦ КП), Святослав ( УГКЦ) и Михаил Паночко (Всеукраинский союз церквей христиан веры евангельской - пятидесятников).

"Надо помнить, что высокие цели, которой является независимость Украинского Государства, ее воля, целостность, общее благо народа и защита его свобод надо постигать достойными средствами, ибо цель не оправдывает средств", - отметили главы церквей.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Филарет призвал Запад обеспечить гарантии безопасности для Украины

Далее Цензор.НЕТ приводит текст обращения на языке оригинала.

Українські Церкви ще раз підкреслюють свою відданість виключно мирному врегулюванню громадянського конфлікту в Україні та підтверджують принципи, викладені у «Зверненні керівників Церков і релігійних організацій до своїх вірних та всіх людей доброї волі у зв'язку з суспільно-політичною ситуацією в Україні» від 10 грудня 2013 р., у «Зверненні Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Дня Соборності та Свободи України» від 22 січня 2014 р., у Комюніке екстреного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від 22 січня 2014 р. та у «Заяві Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій за результатами зустрічі з Президентом і опозицією» від 25 січня 2014 р.

Ми позитивно оцінюємо факт звільнення станом на 14 лютого ц.р. силовими органами всіх заарештованих учасників мирних зібрань, про що нам стало відомо з мас-медіа.

Ми вважаємо, що для подолання кризи сторони якнайшвидше могли би зробити три наступних кроки:

- закриття представниками держави щодо всіх учасників протестів кримінальних проваджень та скасування стягнень, пов'язаних із масовими акціями;

- добровільне звільнення протестуючими адміністративних будівель та забезпечення допуску осіб, які там працюють, до своїх робочих місць, розблокування вулиці Грушевського у м. Києві;

- влада, опозиція і авторитетні представники громадянського суспільства (наприклад: Ініціативна група Перше грудня та ін.) шляхом плідного діалогу в найкоротший термін узгоджують взаємно прийнятну політико-правову модель врегулювання конфлікту заради припинення кровопролиття, відновлення верховенства права і конституційного ладу, повернення повноти прав і свобод громадян, збереження територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Треба пам'ятати, що високу мету, якою є незалежність Української Держави, її воля, цілісність, спільне благо народу та захист його свобод треба осягати гідними засобами, бо мета не оправдовує засобів.

«Не будь переможений злом, але перемагай зло добром!» (Послання до Римлян, Гл.12, ст.21).

TUV0RVVYUmtRM2t3VERkUmRUbEhUekJaWWxGMVRrZFFTVTVEZVVsT1Eyb3dUSEpTWjA1RGR6Qk1hbEYyWkVNeFRIazRNVXhrUXpWSlRrTTJNRXhFVVhaa1EzY3dUSFE0TUV0VVVYVk9RemN3VEVSU1owNURNVEJaU1haTU9VTTBNRXhtVVhOa1F6UXdURmhSZG1SRE5EQk1Wamd3VEZoUmMzUkhRVEJNTjFGMlRrTjNNRXh1VVhST1EzY3dUREU0TUVwSVVYUmtSMEV3VEhKU1p6bEhRMlpPUTJvd1NsQlJiWFJEYldaT1Eyb3dTaTlSY0dsRVVXMTBRMlk9
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх