EN|RU|UK
 Политика Украины
  7010  154
Материалы по теме:

 Оппозиция может убедить Запад ввести санкции против Януковича, - Хмара

Многолетний политзаключенный, известный диссидент и политик, Герой Украины Степан Хмара призвал оппозицию к более активным действиям.

Об этом он говорит в письме, которое есть в распоряжении Цензор.НЕТ.

Публикуем письмо языком оригинала.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: В Украине нет внутренних причин для раскола. Это насаждается извне, - Хмара

"Скільки можна тягнути кота за хвоста? Наша парламентська опозиція нарешті повинна зрозуміти і конкретно назвати головну причину, яка стоїть на заваді зміни системи влади. Адже ніхто не буде заперечувати, що влада в Україні наскрізь корумпована, нікчемна і аморальна, анайвища - відверто антиукраїнська,кримінальна, яка швидким темпом заганяє Україну в колоніальне ярмо російського імперіалізму.

Пора зрозуміти очевидну річ: успіх для досягнення стратегічної мети залежить від правильного вибору послідовності тактичних заходів на шляху до мети.

Відповідь на це питання дає оцінка механізму нинішньої влади. При владі «партія регіонів»,яка насправді не є політичною партією. За всіма ознаками вона є типовим мафіозним кримінальним угрупуванням, на чолі якого стоїть кримінальний главар цієї мафії В.Янукович. Весь цей зброд тримається купи на трьох стовпах: матеріальному інтересові і страхові перед главарем Януковичем. Без усунення Януковича від влади неможливо усунути від влади це кримінальне угрупування.

Усунення Януковича відкриє шлях до повернення Конституційного ладу і можливості відродити реальну виборчу систему - єдиний виборчий механізм формування влади. Один з механізмів відсторонення Януковича міг бути здійснений через обмеження повноважень Януковича з поверненням до Конституції 2004 року. Але він міг бути дієвим при умові виходу частини депутатів з «партії регіонів» і фракції та створення нової більшості у ВРУ разом з нинішньою опозицією.

Без створення нової більшості навіть повернення до Конституції 2004 року бажаного результату не дасть. Більше того, це навіть може перетворитися у пастку, якщо фракція «партії регіонів» збереже свою цілість. Бо це дало б Януковичу виграти час і випустити пару суспільного наступу. Цей варіант не спрацював. Тому потрібно перестати гаяти час на балачки довкола Конституції.

1.Тільки нарощувати організований суспільний наступу на Януковича і безпощадно на «партію регіонів». Жодних переговорів з Януковичем про вихід з кризи. Ультимативна вимога: відставка! І тільки в цьому ключі можна вести розмову про умови беззастережної капітуляції.

2. Вимоги до країн Заходу про негайне застосування широкомаштабних дієвих фінансово-економічних санкцій до всіх членів «партії регіонів», нинішніх високих державних чинів і їхніх родин.

Не можна далі терпіти цинізму наших Західних партнерів, які безсоромно хочуть ділити наш рух опору на екстремістів і не екстремістів, які далі повторюють, як мантру: «треба домовлятися з владою».

Про що можна домовлятися з бандитом, який заплямував себе кровопролиттям, який безперервно здійснює репресивні заходи.

Досить! Всі опозиційні депутати повинні пікетувати Західні посольства з вимогами: «Негайних санкцій проти членів режиму!». Уявляєте, якщо 180 депутатів, замість безплідного сидіння у Верховній Раді підуть з відповідними петиціями до посольств Австрії, Німеччини, Франції, Англії і т.д? Чи буде це мати міжнародний суспільний резонанс? Безперечно. Адже представники посольства Німеччини дозволяют ь собі навіть не виходити до наших пікетувальників - представників різних прошарків громадянського суспільства України. Чи зроблять вовни це коли до них прийдуть депутати Верховної Ради України?

Це саме стосується журналістів та інших громадських організацій і взагалі громадян. Пікетування мають бути регулярними і чисельними. Плюс постійні звернення до громадськості Західних країн до солідарної підтримки наших вимог про санкції щодо наших можновладців від влади в їхніх країнах.

Потрібно постійно нагадувати суспільствам західних країн: «Наша боротьба і за їхні інтереси, за їхню безпеку!"

Также читайте: Януковича ждет трибунал, - экс-депутат

TUV0RVVYUmtRM2t3VERkUmRUbEhUekJaWWxGMVRrZFFTVTVEZVVsT1Eyb3dUSEpTWjA1RGR6Qk1hbEYyWkVNeFRIa3ZVWEJrUXpnd1RFUlNaMDVEZDB4NUwxRjFUa016TUV4SVVYVk9RekV3VEROUmRVNURNV1pPUXpFd1RFeFNaMDVES3pCTWVsRnpUa00xTUV4VVVYTk9RemxtVGtOU01FeFlVbWRPUXpZd1dWQlNaMmM5UFE9PQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх