EN|RU|UK
 Политика Украины
  20266  281
Материалы по теме:

 Жители Донецка вышли на митинг за Евромайдан. Митинги в поддержку ПР в Донецке не проходят. ФОТОрепортаж+ВИДЕО

Сегодня в Донецке люди вышли на местный Евромайдан. Они огласили открытое обращение к президенту Януковичу и местной власти.

Евромайдан в Донецке собрал около 1 000 человек, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу местной партоганизации "Батькивщины".

Сегодня, 15 декабря, во время Народного Вече возле памятника Великому Кобзарю, участники Донецкого евромайдана обнародовали открытое обращение. Далее приводим текст обращения на языке оригинала:

«Ми, учасники Донецького евромайдану, звертаємося до всіх мешканців Донецька, області та східних регіонів України із закликом підтримати вимоги київського Євромайдану!

Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: На Евромайдан вновь вышел 1 миллион митингующих. ФОТОфактМи вимагаємо:

- притягнути до відповідальності реальних осіб, винних у побитті мирних мітингувальників 30 листопада;

- притягнути до кримінальної відповідальності міністра внутрішніх справ Захарченка;

- відправити у відставку весь Кабінет Міністрів України на чолі з Азаровим;

- призначити дострокові президентські та парламентські вибори;

- звільнити всіх політв'язнів і припинити репресії щодо учасників київського Евромайдану і евромайданів країни.

Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: "День гідності": лица Евромайдана. ФОТОрепортаж

Ми вимагаємо від президента Януковича не підписувати Угоду з Митним союзом!

Також ми заявляємо про те, що стаємо в жорстку опозицію до тих чиновників, які відмовляються виконувати Конституцію України та чинне законодавство на території Донецької області.

Ми заявляємо про те, що будемо контролювати забезпечення конституційних прав громадян Донеччини через громадські організації, які увійшли до Донецького обласного Комітету національного спротиву, а також депутатів місцевих органів влади та помічників народних депутатів України від опозиції.

Крім того, ми вимагаємо від місцевої влади пріоритетного розподілу бюджетних коштів з урахуванням загальнодержавних і регіональних програм.

донецк евромайдандонецк евромайдандонецк евромайдандонецк евромайдандонецк евромайдандонецк евромайдан


Ми нагадуємо чиновникам, що пріоритетними напрямками, відповідно до чинного законодавства, лишаються: охорона здоров'я, освіта, фізкультура і спорт. Як свідчить практика, ці напрямки фінансуються за залишковим принципом.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: ПР свозит своих сторонников из Донецка в Киев на спецпоезде


Ми вимагаємо від органів місцевого самоврядування погоджувати проекти бюджетів із територіальними громадами міст, районів, селищ і сіл.

Ми нагадуємо владі, що вони зобов'язані за місяць до прийняття бюджету інформувати громадськість про запланований розподіл бюджетних коштів і проводити громадські слухання.

До того ж, ми звертаємося до губернатора області Андрія Шишацького і нагадуємо йому, що, відповідно до чинного законодавства, саме голова Донецької обласної державної адміністрації є гарантом виконання всіх законодавчих актів на території Донецької області!

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Если Янукович подпишет договор о вступлении в ТС, он может не возвращаться в Украину, - Яценюк

Однак, як показує досвід, з тих чи інших причин, голова облдержадміністрації не має реальної можливості або бажання виконувати покладені на нього службові обов'язки. У регіоні відсутні законні важелі впливу на органи внутрішніх справ, прокуратуру, суди, а також діяльність органів місцевого самоврядування. Ми вимагаємо від губернатора області оприлюднити регіональну програму щодо боротьби з корупцією в Донецькій області, витребувавши необхідні документи в правоохоронних органах та органах прокуратури».

TUV0RVVYUmtRM2t3VERkUmRUbEhUekJaWWxGMVRrZFFTVTVEZVVsT1Eyb3dUSEpTWjA1RGR6Qk1hbEYyWkVNeFRIa3ZVWEk1UXprd1dWQlJkWFJES3pCTVRGRjFUa2RJVEhrdlVYVk9Rek13VEVoUmRVNURNVEJNTTFGMVRrTXhaazVETVRCTVRGSm5Ua01yTUV4NlVYTk9RelV3VEZSUmMwNURPV1pPUTFJd1RGaFNaMDVETmpCWlVGSm5ibnBSYkU1REt6Qk1NMUYwWkVkSE1FeHdPREJNZWxGelRrTTFNRXhVVVhOT1F6az0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вверх