EN|RU|UK
 Политика Украины, Общество
  1829  33
Материалы по теме:

 Всемирный конгресс украинцев призывает Европарламент откликнуться на призыв народа Украины

Во вторник, 10 декабря, Президент Всемирного конгресса украинцев Евгений Чолий направил письменное обращение в Европейский парламент с просьбой "принять искренний призыв народа Украины быть частью Европейского Союза".

Об этом говорится в пресс - релизе СКУ, который Цензор.НЕТ приводит со ссылкой на пресс-службу «Батькивщины» на языке оригинала.

У день, коли Європейський парламент проводить сесію на тему "Підсумки Вільнюського саміту і майбутнє Східного партнерства, зокрема стосовно України", Світовий конгрес українців також закликав Європейський парламент:

1) вимагати, щоб владні структури України поважали людські права і основні свободи всіх українців;

2) вимагати від владних структур України:

(а) звільнити з в'язниці всіх мирних демонстрантів Євромайданів;

(б) утримуватися від застосування сили для розгону мирних антиурядових демонстрацій;

(в) припинити всякий тиск на громадянське суспільство, студентів, журналістів і опозицію та

(г) покарати всіх винних у грубих порушеннях прав людини, що пов'язані з мирними протестами на Євромайданах, та щоб у випадку невиконання Європейський Союз застосував проти них санкції, подібні до тих, що передбачені законодавством Магніцького;

3) підтвердити рішучу прихильність Європейського Союзу до євроінтеграції України та підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною у відповідь на чітке, спільне і беззаперечне звернення народу України, як про це заявили Євромайдани по всій Україні та

4) виробити чітку політику стосовно порушень Росією своїх міжнародних зобов'язань, а зокрема Будапештського Меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї 1994 р., у якому Росія зобов'язалась утримуватись від економічного тиску на Україну.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Я обращаюсь к каждому украинцу - восстаньте, - Тимошенко

"Після того, як 21 листопада 2013 р. президент Віктор Янукович раптово відвернувся від Європейського Союзу, сотні тисяч мирних демонстрантів на Євромайданах у Києві та по всій Україні, в країнах членах Європейського Союзу та в інших частинах світу продовжують голосно і чітко заявляти про своє бажання жити в європейській та демократичній країні. Ми закликаємо Європейський Союз відгукнутись на їхній заклик", - заявив Президент Світового конгресу українців Євген Чолій.

TUV0RVVYUmtRM2t3VERkUmRUbEhUekJaWWxGMVRrZFFTVTVEZVVsT1Eyb3dUSEpTWjA1RGR6Qk1hbEYyWkVNeFRIazRka3c1UXpRd1RHWlJjMlJETkRCTVdGRjJaRU0wTUV4V09EQktTRkYwWkVkQk1FeHlVbWM1UjBObVRrTlRNRXB5VVc4emVsRjJUa04zTUV4dVVYUk9RM2N3VERBOQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх