EN|RU|UK
 Политика Украины
  23178  305
Материалы по теме:

 "Путин приказал Януковичу навести порядок в Украине", - оппозиция предупреждает об угрозе введения чрезвычайного положения

Штаб национального сопротивления заявил, что Янукович попробует ввести чрезвычайное положение и жестуко подавить мирный протест на Евромайдане.

Штаб национального сопротивления получил абсолютно достоверную и проверенную информацию о содержании переговоров Виктора Януковича и Владимира Путина в Сочи 6 декабря этого года, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу ВО "Батькивщина".

В качестве условия предоставления финансовой помощи режиму Януковича Кремль поставил условие «наведения порядка в Украине», под чем подразумевается введение чрезвычайного положения и жесткое силовое подавление массовых акций протеста.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: СБУ завела дело на "отдельных политиков из-за захвата государственной власти"

В связи с этим Штаб национального сопротивления обнародовал заявление в котором призвал чиновников, силовиков и военных не исполнять незаконных указаний президента.

Далее приводим текст заявления на языке оригинала.

Запровадження надзвичайного стану означатиме замах на права і свободи громадян: запровадження комендантської години, проведення обшуків житла громадян без санкції суду, встановлення цензури, обмеження використання мережі Інтернет, заборону масових заходів та страйків. В таких умовах будь-який громадянин може бути безпідставно заарештований, кинутий за грати та підданий катуванню. Немає жодних сумнівів, що режим Януковича в разі запровадження надзвичайного стану буде робити саме це, щоби придушити протести, залякати їх учасників та всіх громадян.

Ми звертаємося до представників силових структур, на які законом покладено завдання забезпечення режиму надзвичайного стану, а саме Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України та Військової служби правопорядку, із закликом не брати участі в нелегітимних діях режиму, що обмежують права і свободи громадян. Ви маєте для цього чітку підставу - статтю 60 Конституції України, згідно з якою ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. Також нагадуємо про відповідальність за віддання і виконання явно злочинних наказів чи розпоряджень.

Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: "Марш миллионов" в Киеве: Океан митингующих на Евромайдане с высоты новогодней елки. ВИДЕО

Зважаючи на те, що надзвичайний стан в Україні може бути запроваджений за ініціативи та в інтересах іноземної держави, це поставить під загрозу суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність України. Звертаємося до Збройних Сил України із закликом виконати свій конституційний обов'язок відповідно до статті 17 Основного Закону, не дати через запровадження надзвичайного стану позбавити Україну незалежності.

Ми звертаємося до народних депутатів України, особливо представників провладної більшості, згадати про присягу, якою вони зобов'язувалися своїми діями боронити суверенітет і незалежність України. Відтак вимагаємо від Верховної Ради не підтримувати сценарій ліквідації незалежності України, розроблений за її межами, і не голосувати за затвердження режиму надзвичайного стану.

У разі спроби Януковича неконституційно запровадити надзвичайний стан в Україні, Штаб національного спротиву, спираючись на волю народу, вважатиме Президента, Кабінет Міністрів, інші органи державної влади нелегітимними і змушений буде взяти на себе всю повноту відповідальності за ситуацію в країні.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: "Нужно досрочно отстранить Януковича и не садиться за стол переговоров с бандой", - Тимошенко

Штаб закликає всіх громадян України у разі спроби Януковича запровадити надзвичайний стан негайно прибути до Києва на Майдан Незалежності для захисту Конституції, прав і свобод громадян та самої незалежності України, чинити опір режиму всіма доступними засобами.

TUV0RVVYUmtRM2t3VERkUmRUbEhUekJaWWxGMVRrZFFTVTVEZVVsT1Eyb3dUSEpTWjA1RGR6Qk1hbEYyWkVNeFRIa3ZVVzQ1UjBRd1dVeFJkVTVET1daT1EzWXdURE5TWnpsRE5qQk1OMUZ6ZEVNME1GbGpka3c1UXpRd1RHWlJjMlJETkRCTVdGRjJaRU0wTUV4V09EQk1OMUYyT1VNdk1FdzNVWFE1UXpRd1dXSlJkVTVIVUdaT1IwRXdURmhSYzNSREt6Qk1kbEpxZEVkSE1FeHFVbW96ZWxGd09VTm1aazVEVWpCTVdGSm5Ua00yTUZsUVVtZHVlbEYyVGtOM01FeHVVWFJPUTNjd1REQTk=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вверх