EN|RU|UK
 Политика Украины
  3615  59
Материалы по теме:

 Профсоюзы осудили силовой разгон студентов с Майдана и официально отдали свое помещение оппозиции

Федерация профсоюзов Украины осудила силовой разгон Майдана и официально сообщила, что предоставляет свои помещения митингующим.

Об этом говорится в заявлении ФПУ, обнародованном на сайте Федерации, передает Цензор.НЕТ.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Путин о Евромайдане: Это не революция, а погром

Приводим его полный текст.

"Федерація профспілок України заявляє рішучий протест проти силового розгону мирного зібрання громадян України вночі 30 листопада 2013 року на майдані Незалежності в місті Києві.

Право на мирні збори, мітинги, походи і демонстрації гарантується Основним Законом - Конституцією України - і повинно безумовно забезпечуватися всіма державними структурами.

На свободі об'єднання, на праві безперешкодних мирних зборів ґрунтується діяльність громадянського суспільства у кожній країні. У демократичному світі саме так захищаються трудові, соціальні, економічні права.

Ці фундаментальні права всебічно підтримуються Міжнародною конфедерацією профспілок, Всеєвропейською радою профспілок, членською організацією яких є Федерація профспілок України.

Однак, як показали події 30 листопада, Закон писаний не для всіх. Молоді люди постраждали тільки за те, що повірили у Конституцію і своє законне право.

Закликаємо органи влади забезпечити безумовне дотримання правоохоронними структурами, кожним державним посадовцем права громадянина на мирне зібрання, вільне і публічне висловлення своєї думки.

Звертаємось до лідерів всіх політичних сил неухильно дотримуватися принципів європейської демократії та поваги до прав громадян.

Звертаємось до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини дати об'єктивну оцінку порушенню права громадян на мирні збори 30 листопада в м. Києві, довести її до широкої громадськості та Верховної Ради України для парламентського реагування.

На прохання членів профспілок ФПУ тимчасово надає частину своїх приміщень для обігріву учасників акції, медичної допомоги та забезпечила роботу їдальні".

Читайте на «Цензор.НЕТ»: "Беркут" ночью будет штурмовать Киевсовет, - Тягнибок

TUV0RVVYUmtRM2t3VERkUmRUbEhUekJaWWxGMVRrZFFTVTVEZVVsT1Eyb3dUSEpTWjA1RGR6Qk1hbEYyWkVNeFRIazRka3c1UXpRd1RHWlJjMlJETkRCTVdGRjJaRU0wTUV4V09EQk1MMUpuVGtNck1GbFVVbWRrUXlzd1dUZFJkRE42VVd0a1F6RXdXVVJSZFhSSFJEQlpTamd3UzFSUmJqbERhbVpPUXpnd1RFUlJkV1JETURCTVJGRjJVVDA5
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх