EN|RU|UK
 Политика Украины
  6054  98
Материалы по теме:

 Яценюк - Януковичу: Никаких чрезвычайных ситуаций - у нас есть право на мирные собрания

яценюк

Лидер фракции "Батькивщина" Арсений Яценюк обратился к президенту Януковичу с призывом воздержаться от введения чрезвычайного положения. А главное прекратить все провокации со стороны "титушек", которыми, по его мнению, руководит секретарь СНБО Клюев.

Об этом заявил Арсений Яценюк, передает Цензор. НЕТ.

"Українська опозиція не має нічого спільного із побиттям біля Адміністрації президента. У нас тільки мирна акція. Усі тітушки і провокації, які там відбуваються, зроблені виключно за вказівкою президента і секретаря РНБО Клюєва", - заявил глава фракции "Батькивщина".

"Ми закликаємо Віктора Януковича не застосовувати силу до мирних громадян. Ми закликаємо Віктора Януковича не порушувати закон і Конституцію. Ми маємо право на мирне зібрання і ми проводимо це зібрання відповідно до української Конституції та українських законів. Будь-яке застосування сили викличе зворотну реакцію. Тому - ніяких надзвичайних станів", - обратился к президенту оппозиционер.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Богословская: Провокации на Банковой могла организовать Партия регионов

"Вікторе Янукович, забезпечте охорону громадського порядку і приберіть своїх «тітушок», яких ви відправили на Банкову!", - резюмировал Яценюк свое обращение Януковичу.

TUV0RVVYUmtRM2t3VERkUmRUbEhUekJaWWxGMVRrZFFTVTVEZVVsT1Eyb3dUSEpTWjA1RGR6Qk1hbEYyWkVNeFRIa3ZVWEk1UXprd1dWQlJkWFJES3pCTVRGRjFUa2RJWms1RGRqQlpZbEYwWkVNNU1GazNVWFZwT0hZd1RHcFJkRGxEZURCTWFsRjBaRU01TUV4cVVYUlllbEYyT1VkQk1FdzNVWE4wUXlzd1RISlJjMDVIUnpCTWFsSnFNM3BSYTJSRE1UQlpSRkYxZEVkRU1GbEtPREJNZWxGelRrTTFNRXhVVVhOT1F6az0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх