EN|RU|UK
 Политика Украины
  17000  751
Материалы по теме:

 "Это война", - Тимошенко призвала к борьбе с режимом Януковича, иначе "потом будет поздно"

Экс-премьер Юлия Тимошенко написала заявление в прокуратуру из-за отказа ей в свидании со своими соратниками. Она заявила, что никаким гриппом или ОРВИ не болеет, а это все манипуляция Януковича, чтобы не дать оппозиции организовать противодействие решению власти отказаться от евроинтеграции. Она призвала всех, кто может действовать, оказывать сопротивление режиму.

Цензор.НЕТ приводит текст обращения ЮлииТимошенко на языке оригинала:

15 листопада 2013 року в мене, згідно зі ст. 110 КВК України, булозаплановане короткострокове побачення з моїми соратниками АрсеніємЯценюком, Юрієм та Іриною Луценками, також була дозволена зустрічіз членом Європарламенту паном Саріуш-Вольським. Але вранці зтелевізійних новин я дізналася, що нібито через гостру віруснухворобу (грип) я начебто відмовилася від побачення та міжнародноїзустрічі.

У цих подіях, як у краплі води, відбивається вся реальністьавторитарного режиму Януковича.

По-перше, я не хворію на ГРВІ (грип) та не відмовлялася відзустрічей. Ця принизлива дріб'язкова неправда, яку оголосивначальник Качанівської колонії, зайвий раз доводить, що Янукович недарма відзначив його державною нагородою, бо він за дорученнямЯнуковича дійсно готовий на будь-який обман чи аморальнийвчинок.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Украинская власть сама обещала освободить Тимошенко, - посолЕС

По-друге, сьогодні я двічі - о 10.30 та о 14.30 - письмовимизаявами поінформувала начальника колонії, що я не хвора на застуду.У цих заявах я вимагала допустити до мене тих людей, хто прибув накороткострокове побачення та міжнародну зустріч.

По-третє, ще з 11.00 цього ж дня, коли начальник колонії менеоголосив хворою на застуду та не допустив до мене відвідувачів, янаполягала на огляді, однак, лише о 13.30 до мене прийшли двалікаря - Ірина Фурса та лор-лікар, які оглянули мене тапересвідчилися, що я не хвора на застуду. Я попросила їх написативисновок, де було б відображено, що я не хворію на застуду - цевідбувалося в присутності шістьох охоронців та медсестри.

По-четверте, аби я не мала можливості через ледь відкрите вікнопередати Арсенію Яценюку та родині Луценків інформацію про те, що яне хвора на застуду та чекаю на нашу зустріч, тюремники щільнозачинили вікно та зняли з нього ручки. О 15.00 стало цілкомзрозуміло, що тюремники за дорученням Януковича навмисно зірвалимої побачення. У зв'язку з цим я написала та відправила доХарківської обласної прокуратури заяву про злочин, який скоївначальник Качанівської колонії І. Колпащіков.

Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: Аваков рассказал, почему их не пустили к Тимошенко: Януковичу нуженконфликт. ФОТОрепортаж+ВИДЕО

На власній долі я відчула злочинність цієї нелюдяної системи, яка внезаконний спосіб може позбавити волі, не пускати до суду,застосовувати грубу фізичну силу, позбавляти законних прав назустрічі та побачення, не дозволяти користуватися телефоном... Меніжодного разу не дали можливості подихати свіжим повітрям. І ячудово уявляю, які злочини та яке насилля вони чинять щодо іншихув'язнених. Це озброєні та добре навчені злочинці, які одягнуті вмундири солдатів та офіцерів, однак, давно вже втратили людськеобличчя. Вони готові виконати будь-який наказ: якщо треба буде бити- вони битимуть, треба буде вбивати - вбиватимуть. Вони безсоромночинитимуть насилля над усіма, кого вважатимуть небезпечними длясебе та своєї влади. Це війна машин проти людей: але не вфантастичних оповіданнях, а в сучасній Україні. Саме тому легіониозброєних силовиків, яких значно більше, аніж людей, проти яких їхвиставляють, - зараз звичне явище. Тому я прошу всіх, хто здатенборотися, чинити їм опір. І робити це треба зараз, бо потім будепізно.

Юлія Тимошенко,
м.Харків,
Качанівська колонія
15.11.2013

Источник: https://censor.net.ua/n259950
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 8 из 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
Страница 8 из 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
 
 
 
 
 
 вверх