EN|RU|UK
 Политика Украины
  3764  319
Материалы по теме:

 Тимошенко о лечении за границей: Наша команда поддержит только закон, полностью согласованный с лидерами ЕС

тимошенко

Юлия Тимошенко в письме, которое зачитал Сергей Соболев, заявила, что оппозиция будет голосовать только за тот закон, который будет согласован с лидерами ЕС. Она уточнила, что никогда не выдвигала никаких требований представителям ЕС, и она будет принимать любые предложения, которые озвучит миссия Кокса-Квасьневского.

Экс-премьер Юлия Тимошенко заявила, что ее команда поддержит только тот закон о ее освобождении, который будет согласован с лидерами Евросоюза. Об этом говорится в ее письме, которое зачитал депутат от "Батькивщины" Сергей Соболев в эфире "Шустер Live", передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Украинскую правду.

Далее текст письма Тимошенко, который был озвучен в эфире:

"Для всіх представників влади, які намагаються організувати провокації навколо мого імені, заявляю, що я ніколи, чуєте, ніколи, не висувала будь-яких умов або вимог щодо моєї долі місії президентів Кокса-Кваснєвського і ніколи цього робити не буду.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НА Цензор.НЕТ: Баррозу напомнил Януковичу о деле Тимошенко: Сделайте то, что обещали

Вважаю, що та підтримка, та унікальна боротьба, яку веде світова демократична спільнота за моє звільнення, є для мене божим благословенням, актом доброї волі, прикладом безпрецедентної моральності та гуманності.

Світові лідери ніколи нікому нічим не зобов'язані. Як я можу ставити їм якісь вимоги або з чимось не погоджуватися щодо умов мого звільнення?

Припиніть всі провокації і провокативні розмови.

Я заявляю, що заради підписання угоди про асоціацію я без будь-якого обговорення завжди з вдячністю приймала всі, підкреслюю, всі пропозиції місії президентів Кокса-Кваснєвського, узгоджені з лідерами ЄС, щодо мого звільнення, і надалі заради європейського майбутнього моєї країни я буду приймати всі їхні пропозиції, якими б важкими вони для мене не були.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НА Цензор.НЕТ: ЕС отчитал Януковича за Тимошенко: поведение неудовлетворительное - власти жонглируют и затягивают время

Якщо місія президентів Кокса-Кваснєвського прийме рішення відмовитися від процедури мого помилування та вирішить, що необхідно перейти до прийняття закону в Верховній Раді щодо мого звільнення, то наша команда проголосує лише за той варіант законопроекту, який буде повністю узгоджений з місією лідерів ЄС".

TUVwVVVYUmtRemN3VERSbk1FdE1VWFZPUXpnd1REZFNhVTVETVRCTU0xRjFkRU1yVEhrdlVXMTBRM2t3VEVSU1oyUkhUVEJNTTFGMFpFTjVNRmxJVVhWMFF6UXdUR3c0TUV0SVVYWjBRM2d3VERkUmRUbERNVEJNU1djd1MwaFJkR1JIUVRCTVVGRjBaRU0xWms1RGFUQk1hbEYyVGtNck1GbHFVWFJrUXprd1RISlJkbTU2VVcxMFF5c3dUSEpTWjFNNGRqQk1SRkpuVGtNeE1GbElVbWR1ZWxKblpFZEVNRXhTT0RCTUwxRjFUa2RDTUZsNlVYWk9ReXRtVGtOV01FeE1VbWRPUXlzd1dVaFJkblJIVHpCTVl6MD0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вверх