EN|RU|UK
 Политика Украины
  645  13
Материалы по теме:

 172 депутата обратились к Януковичу с просьбой прислушаться к советам миссии Европарламента и освободить Тимошенко

Сто семьдесят два депутата от оппозиционных партий обратились к президенту Януковичу с просьбой принять решение об освобождении Юлии Тимошенко.

Об этом Цензор.НЕТ сообщили в пресс-службе "Батькивщины".

Смотрите также: ЕС может простить непринятые еврозаконы, но не простит Тимошенко в тюрьме, - советник депутата Европарламента. ВИДЕО

Приводим текст обращения на языке оригинала:

"Шановний Вікторе Федоровичу!

Європейський Парламент, уряди США, Канади, країн Європейського Союзу визнали засудження колишнього Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко до семи років ув'язнення та порушення проти неї низки інших кримінальних справ політично вмотивованим переслідуванням та неприйнятним застосуванням вибіркового правосуддя, що суперечить європейським стандартам справедливості, неупередженості, прозорості та незалежності судової гілки влади.

Світові лідери неодноразово зверталися до української влади з вимогою звільнення Юлії Тимошенко, відновлення її політичних і громадянських прав. Для світової громадськості відсутність такого рішення є свідченням недемократичності української влади та головною перешкодою для підписання Угоди про Асоціацію між Україною і ЄС.

Ми розраховуємо, що Ви розумієте наскільки важливим для нашої держави є відновлення справедливості, дотримання верховенства права, європейських демократичних правил та цінностей, припинення вибіркового застосування кримінального законодавства. Без перебільшення, це проблема від якої великою мірою залежить майбутнє України та підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

Нещодавно до Вас із клопотанням про помилування Юлії Тимошенко звернулися спеціальні Посланники Європейського Парламенту пани Пет Кокс та Олександр Кваснєвський, яке ми повністю підтримуємо.

У зв'язку з цим, звертаємося до Вас, шановний Вікторе Федоровичу, як до Глави Української держави, з проханням прийняти рішення про звільнення Юлії Володимирівни Тимошенко від відбуття покарання на підставі п. 27 ч. 1 статті 106 Конституції України та ч. 1 статті 87 Кримінального кодексу України, а також про її повну юридичну та політичну реабілітацію.

Таке рішення надасть можливість відновити справедливість, подолати загрозливі авторитарні тенденції в країні, повернутись до кола цивілізованих демократичних держав і, нарешті, реалізувати наш історичний європейський вибір.

З повагою Народні депутати України".

Полный текст документа с подписями можно посмотреть тут.

Смотрите также: "Мы дарим Януковичу еще один путь решения дела Тимошенко", - защита обратилась в Верховный суд. ВИДЕО

TUVwVVVYUmtRemN3VERSbk1FdE1VWFZPUXpnd1REZFNhVTVETVRCTU0xRjFkRU1yVEhrdlVXOTBRelF3VEhwUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEzY3dXVVJSZEdSSFFqQlpTamd3VEZSUmRHUkRMekJaVUZKbmRFTjNNRmxLT0RCTU4xRnpaRWRCTUV4RVVtbGtRekV3VEROUmRVNURNV1pPUjBJd1dWQlJkRUU5UFE9PQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх