EN|RU|UK
 Политика Украины, Происшествия
  10711  75
Материалы по теме:

 Нападение на фирму Корнацкого: стрельбу по людям открыл "гопник со стажем". ФОТО

Установлена ​​личность мужчины, стрелявшего по людям во время рейдерского нападения на фирму Корнацких.

Об этом на своей странице в Facebook написал народный депутат отфракции «Батькивщина» Андрей Павловский, передает Цензор.НЕТ.

"Внимание! Установлена ​​личность гопника стрелявшего по людям напоражение во время рейдерского нападения на фирму Корнацкого! Этогопник со стажем, по совместительству " журналист " Пилипишина...Валентин Стрижак, 1980 г.р.", - написал политик.

Смотрите на «Цензор.НЕТ»: "Стрельбу вели очередями из полуавтоматического огнестрельногооружия", - Корнацкий о нападении "братков" на селян.ВИДЕО

Напомним, Корнацкий заявил, что нападением на его фирму руководятлично губернатор Круглов и генпрокурор Пшонка. Вместе с темВіталій Уманецьв своем Фейсбуке пишет: "Встановлена особа вчорашнього гобліна зпістолетом, який стріляв у людей!Знайомтесь! Констянтин Стрижак, 1980 р.н. - гопнік, який вчорастріляв у людей в с.Чаусово-2 при спробі захоплення агрофірмиКорнацьких. Ось відео. 53-а та 60-а секунда, це бидло тупо в упор розстрілюєлюдей, є поранені. А також Констянтин Стрижак за сумісництвом ще й"журналіст" провладного кандидата в народні депутати ВіктораПилипишина (в народі "Вітя Перепишемо") за часів виборчої кампанії2012 на скандальному ОВК №223. Їм тоді все ж таки вдалося зірвативибори на цьому окрузі, де перемагав кандидат від опозиціїЮрійЛевченко. Ось відео, знятетоді біля ОВК №223. Тут воно вголовній ролі - намагається "штурмувати" ОВК. Він на 17-й секунді.А ще Констянтин Стрижак (та-даааааааааам, яка несподіванка!:) -професійний боєць змішаних єдиноборств ММА, чемпіон Європи, володарКубка Світу з греко-римської боротьби, чемпіона світу з бойовогосамбо, в минулому - член збірної команди Москви, а такожхарківської команди "TEZ-Tour-Fight". Ось інформація про нього насайті mixfight.ruта на сайті fightlife.ru.Це один зйого боїв. А на цьому відео вінрозповідає, як полюбляє битися . Ну і рожа!:)))))))))))))

А ТЕПЕР ПРО ГОЛОВНЕ!

Мені знадобилося декілька годин, щоб дізнатися прізвище та ім'яцього гопніка, який би вже давно "чалілся на нарах" в цивілізованійкраїні після того, як учора розстріляв людей. Скільки ж днів,місяців, років потрібно нашим мусорам, щоб встановити особу цьогоЗЛОЧИНЦЯ і заарештувати? Риторичне питання. Правда ж? Але ми всі звами чудово розуміємо, що НІХТО його шукати не буде, бо живемо мизараз - в УРКАїні, а в УРКАїні "міліція - з уродом!" ©

П.С. Але поповнювати базу даних різних ригоаналівських виродківпотрібно. Настане час і розплата прийде. "

Источник: https://censor.net.ua/n245134
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх