EN|RU|UK
 Политика Украины
  1298  6

 Москаль обратился к Захарченко по поводу неудавшегося зимой внеочередного заседания

Помните зимнюю историю, когда нам не дали провести внеочередное заседание Рады якобы из-за того, что отдельные подписи (в т.ч. и мой) были сфальсифицированы, а сами депутаты находились за пределами страны? Написал по этому поводу обращение к Захарченко.

Об этом в своем Фейсбуке пишет Геннадий Москаль,сообщает Цензор.НЕТ.


Приводим обращение политика:

«Згідно інформації Державної прикордонної служби України, за повідомленням народного депутата Владислава Лук'янова 25.01.2013 року до ГУ МВС України у м. Києві про вчинення мною кримінального правопорушення, з Адміністрації Державної прикордонної служби України витребувані відомості про перетинання мною державного кордону України. Нагадаю - вони є персональними даними і, згідно чинного законодавства, без моєї письмової згоди не можуть бути розголошені.
Разом з цим, адміністрація Державної прикордонної служби України послалася на відкрите кримінальне провадження № 12013110000000112 від 23. 01. 2013 р., підставою для відкриття якого є мій начебто підроблений підпис, який стоїть на документі опозиції «Про скликання 29 січня 2013 року позачергового засідання сесії Верховної Ради України».

Читайте на «Цензор.НЕТ»: "Выездного заседания" на этой неделе не будет, - ПР

З огляду на те, що згідно заяви Партії Регіонів, вона має намір скликати позачергове засідання сесії, це питання на сьогодні є для мене надзвичайно актуальним.
Оскільки з 23 січня 2013 року і до сьогоднішнього дня мене так і не викликали до слідчого для з'ясування даного питання, не встановлено, чи дійсний мій підпис, чи підроблений, я маю право вважати, що кримінальне провадження проти мене політично-вмотивоване. На меті в нього було перешкоджання діям опозиційних політичних сил в скликанні позачергового засідання на 29 січня 2013 року.

Смотрите: Пятница без работы: депутаты не пришли к компромиссу. ФОТОрепортаж

З огляду на викладене, прошу повідомити:

Чим закінчилося досудове слідство в кримінальному провадженні № 12013110000000112 від 23. 01. 2013 р, яке відкрито по статті 358 КК України.

А також прошу надати роз'яснення: чому вішаючи ярлики правопорушників на публічних осіб, насамперед опозиційних, МВС України гучно повідомляє про відкриття кримінальних проваджень, але ніколи не повідомляє, чим вони закінчуються?»

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что оппозиция собирает подписи за проведение внеочередного заседания Рады.

Источник: https://censor.net.ua/n244268
VEhrdlVXNU9ReXN3V1VoUmRYUkRkekJNZGxKcVNIcFJiRGxEZHpCWldGRnpUa2RCTUZsbVVYUmtRemt3VEhKUmRtazRkakJNVEZGMlpFTXhNRXczVW1nNVF6RXdXVVJSZEdSRE1EQk1NMUYyZEVNeFNVNURNekJNUkZKblpFTXhNRXhVVVhOT1F6a3dUR3BSZEZoNlVXdDBRMmM9
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх