EN|RU|UK
 Политика Украины
  1296  6

 Москаль обратился к Захарченко по поводу неудавшегося зимой внеочередного заседания

Помните зимнюю историю, когда нам не дали провести внеочередное заседание Рады якобы из-за того, что отдельные подписи (в т.ч. и мой) были сфальсифицированы, а сами депутаты находились за пределами страны? Написал по этому поводу обращение к Захарченко.

Об этом в своем Фейсбуке пишет Геннадий Москаль,сообщаетЦензор.НЕТ.


Приводим обращение политика:

«Згідно інформації Державної прикордонної служби України, заповідомленням народного депутата Владислава Лук'янова 25.01.2013року до ГУ МВС України у м. Києві про вчинення мною кримінальногоправопорушення, з Адміністрації Державної прикордонної службиУкраїни витребувані відомості про перетинання мною державногокордону України. Нагадаю - вони є персональними даними і, згідночинного законодавства, без моєї письмової згоди не можуть бутирозголошені.
Разом з цим, адміністрація Державної прикордонної служби Українипослалася на відкрите кримінальне провадження № 12013110000000112від 23. 01. 2013 р., підставою для відкриття якого є мій начебтопідроблений підпис, який стоїть на документі опозиції «Проскликання 29 січня 2013 року позачергового засідання сесіїВерховної Ради України».

Читайте на «Цензор.НЕТ»: "Выездного заседания" на этой неделе не будет, - ПР

З огляду на те, що згідно заяви Партії Регіонів, вона має намірскликати позачергове засідання сесії, це питання на сьогодні є длямене надзвичайно актуальним.
Оскільки з 23 січня 2013 року і до сьогоднішнього дня мене так і невикликали до слідчого для з'ясування даного питання, невстановлено, чи дійсний мій підпис, чи підроблений, я маю правовважати, що кримінальне провадження проти менеполітично-вмотивоване. На меті в нього було перешкоджання діямопозиційних політичних сил в скликанні позачергового засідання на29 січня 2013 року.

Смотрите: Пятница без работы: депутаты не пришли к компромиссу.ФОТОрепортаж

З огляду на викладене, прошу повідомити:

Чим закінчилося досудове слідство в кримінальному провадженні №12013110000000112 від 23. 01. 2013 р, яке відкрито по статті 358 ККУкраїни.

А також прошу надати роз'яснення: чому вішаючи ярликиправопорушників на публічних осіб, насамперед опозиційних, МВСУкраїни гучно повідомляє про відкриття кримінальних проваджень, аленіколи не повідомляє, чим вони закінчуються?»

Ранее Цензор.НЕТсообщал, что оппозиция собирает подписи за проведение внеочередного заседанияРады.

Источник: https://censor.net.ua/n244268
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх