EN|RU|UK
 Политика Украины
  510  2

 Глава черкасской "Батькивщины" Бондаренко ответил на обвинения однопартийца

"Ваши персональные обиды стали выше интересов общества".

Об этом в открытом письме заявил руководитель Черкасской«Батькивщины» Анатолий Бондаренко победителю выборов на 194-мизбирательном округе Николаю Булатецкому, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на"Провинцию".В интервью Тижню.UA Булатецкий сообщил, что опасается получить ударв спину от своих коллег по оппозиции, в частности, от руководителяЧеркасской «Батькивщины» Анатолия Бондаренко.


Читайте на «Цензор.НЕТ»: "Бондаренко делает подкоп с тыла. Он работал против меня еще навыборах", - оппозиционер-победитель на округе вЧеркассах

Публикуем ответ Анатолия Бондаренко:

Шановний Миколо Івановичу!


Уважно прочитавВаше інтерв`ю виданню Тиждень.UA. Зі здивуванням дізнався, що наповторних виборах на 194 окрузі Ви очікуєте від мене «прихованихнегативних дій».
Ніколи невважав, що непорозуміння між однопартійцями слід виносити на люди.Проте Ви кинули мені публічний докір. Тому даю Вам публічнувідповідь.
По-перше, МиколоІвановичу, заявляю, що вважаю Вас переможцем виборів по 194-мумажоритарному округу. Влада брутально позбавили Вас заслуженогодепутатського мандату. Тому як черкащанин, громадянин, як головаобласної організації ВО «Батьківщина» я докладатиму всіх зусиль,щоб правда перемогла, і Ви отримали мандат народного депутатаУкраїни. Так само на Вашу перемогу працюватиме штаб об`єднаноїопозиції.
По-друге,вважаю, що Ваше незадоволення моїми діями пов`язане з розходженнямв оцінці подій, пов`язаних із достроковою відставкою Сергія Одаричаз посади міського голови Черкас. Нагадаю, що ми з Вами, починаючи зжовтня 2010 року, були послідовними опонентами коаліції Вільнихдемократів Одарича та Партії регіонів у Черкаській міськійраді.
Ваші запальнівиступи з приводу дій Одарича й регіоналів пам`ятає багаточеркащан. Від слів Ви (траплялося й таке) переходили до дій,особисто зламавши турнікет під час штурму Черкаського виконавчогокомітету «афганцями».

Але в певниймомент, на мою думку, Ваші персональні образи стали вищими заінтереси громади Черкас. У чому саме? Важко сперечатися з тим, щооднією з причин відставки Одарича став його конфлікт з почеснимпрезидентом ПАТ «Азот» Валентиною Жуковською. Також важконедооцінити її роль в тому, що Ви досі не депутат ВерховноїРади.
У випадку звідстороненням Одаричем інтереси Жуковської збіглися з інтересамичеркащан. Це, вважаєте Ви, робить усунення Одарича несправедливим,а тих, хто брав участь у його відстороненні, слід вважатипоплічниками олігархів.
Переконаний, щоВи, Миколо Івановичу, піддалися емоціям. Уявімо, що конфліктуСергія Олеговича та Валентини Андріївни немає. Одарич так само узв`язці з Партією регіонів обплутує Черкаси схемами й схемочками.Булатецький продовжує люто критикувати «запроданців» Вільнихдемократів та злочинну владу. Черкаси чекають, поки більшістьдепутатів міської ради дослухаються до думки Булатецького й проженеОдарича.
Упевнений, щопоки б почули Булатецького, від міста могли б лишитися «ріжки таніжки». Заради того, щоб уберегти комунальні підприємства Черкасвід банкрутства, зароблені черкащанами десятки мільйонів гривеньвід перетікання на рахунки «своїх» фірм та фірмочок, яквідповідальний політик, я готовий піти на тимчасові домовленості зсамим чортом.


Смотрите: Во время чествования героев Холодного Яра "регионалов" силойзаставили убрать свою символику. ФОТОрепортаж

До речі, такої ждумки дотримується і Ваш син, депутат Черкаської міської ради від«Батьківщини» Максим Булатецький. Максим Миколайович, як і я, був ізалишається в опозиції до тих правил життя, які запропонувавЧеркасам Сергій Одарич та його команда. Сподіваюся, що свого синаВи не вважаєте «поплічником Жуковської таФірташа».
Незважаючи наВашу окрему позицію у питанні Одарича, Черкаська обласнаорганізація «Батьківщина» не збиралася й не буде застосовувати доВас заходи партійного впливу.
«Батьківщина» -демократична партія. Якщо такий яскравий її представник, як Ви, безкаменя за пазухою, не погоджується з діями керівництва, то цеговорить про те, що в партії немає «одобрямсу», що організмздоровий. Упевнений, що Ви почуєте мої аргументи і погодитеся змоїм правом на те, щоб їх відстоювати.


З повагою, Анатолій Бондаренко, голова Черкаської обласноїорганізації «Батьківщина»

07.06.201312:35.


РанееЦензор.НЕТсообщал, чтов Киеве будут разбирать политическую ошибку лидера черкасской"Батькивщины" Бондаренко.

Источник: https://censor.net.ua/n243912
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх