EN|RU|UK
 Политика Украины
  2348  73
Материалы по теме:

 Лидеры оппозиции подписали декларацию о координации действий в борьбе с режимом Януковича. ДОКУМЕНТ + ВИДЕО

В ходе митинга лидеры оппозиции - Арсений Яценюк, Олег Тягнибок и Виталий Кличко подписали на Софийской площади общую декларацию, которую зачитал со сцены Александр Турчинов.

Об этом сообщает корреспондент Цензор.НЕТ. Потом он предложил проголосовать присутствующим и декларация одностайно была одобрена.

Приводим полный текст документа, предоставленный пресс-службой "Батькивщины":

м. Київ, 18 травня 2013 р.

Проти диктатури, за європейський вибір

Декларація про координацію дій у боротьбі з режимом Януковича

Об'єднана опозиція «Батьківщина», партія УДАР та Всеукраїнське об'єднання «Свобода» 18 травня 2013 року, в День Європи, в присутності десятків тисяч співвітчизників, які зібралися підтримати ідею вступу України до Європейського Союзу і підписання Угоди про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС, беруть на себе зобов'язання єдиною командою перемогти антиукраїнський кримінально-мафіозний режим так званої «Сім'ї» Януковича на чергових чи дострокових виборах глави держави.

Смотрите на «Цензор.НЕТ»: Марш оппозиции собрал до 50 тыс. людей. ФОТОрепортаж

«Батьківщина», УДАР та «Свобода» діятимуть разом на всіх етапах боротьби з диктатурою, в тому числі і під час виборів Президента. Ми будемо узгоджувати дії на всіх етапах кампанії з обрання нового глави держави - починаючи з закону про вибори і визначення оптимальної стратегії кампанії, завершуючи спільним контролем за підрахунком голосів і встановленням справжніх результатів народного волевиявлення. Тільки узгоджені дії всіх опозиційних сил дають шанс перемогти таке зло як чинний режим.

Смотрите: В связи с акцией "Вставай, Украина!" "Укрзализныця" блокирует продажу билетов. ВИДЕО

При збереженні існуючого порядку обрання Президента кожна з трьох політичних сил підтримає того кандидата від цих сил, який вийде до другого туру, і кожна працюватиме на його перемогу з повною віддачею та тотальною мобілізацією власних ресурсів, навіть якщо такий кандидат і належатиме до іншої політичної сили. Якщо режим Януковича у властивий йому спосіб протисне перехід до обрання Президента в один тур, «Батьківщина», УДАР та «Свобода» визначать єдиного кандидата вже в першому турі. «Батьківщина», УДАР та «Свобода» постійно координуватимуть стратегію та тактику передвиборчої кампанії, вноситимуть до них оперативні технологічні корективи у відповідності з мінливою політичною ситуацією.

Смотрите: Колонне оппозиционеров пробовали помешать ряженные провокаторы на БТРе и под прикрытием "Беркута". ФОТО

«Батьківщина», УДАР та «Свобода» дадуть спільну оцінку й жорстко протидіятимуть тим кандидатам у Президенти, які, прикриваючись опозиційністю, братимуть участь у виборах з метою розпорошити на догоду Януковичу голоси опозиційно налаштованих виборців. Разом борючись з режимом за політичні, економічні та соціальні права громадян, «Батьківщина», УДАР та «Свобода» спільно діятимуть в парламенті та поза ним. Єдність опозиційних сил є головною запорукою перемоги над Януковичем, повернення України на європейський шлях демократичного, економічного та соціального розвитку.


Голова фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Арсеній ЯЦЕНЮК

Голова фракції «УДАР» у Верховній Раді Віталій КЛИЧКО

Голова фракції «Свобода» у Верховній Раді Олег ТЯГНИБОК


Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что на "отстающем" по численности "антифашистском" митинге - Сталин, флаги СССР и России, а также одинокий портрет Тимошенко.

TUVwRVVYVjBSMGN3VEdwU2FubEJhVEJLVEZKblpFZERNRXhFVVhOMFEzY3dUR3R6U1U1RGFqQk1jbEpuVGtOM01FeHFVWFprUTNkSlUwbDJUSGs0ZGpCTVZGRjBaRU0yTUV4MlVYTk9SMEV3VEVSU2FIUkROREJaT1Rnd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjBaRWRDTUZsS09EQk1OMUZ6WkVkTE1FeFlVWFJPUXpRd1RETlJkR1JET1RCTU0xRnpUa2RRU1U1REt6Qk1MMUYyT1VNck1FeG1VWFZPUjBjd1RHcFNhbmM5UFE9PQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх