EN|RU|UK
 Политика Украины
  603  24
Материалы по теме:

 Защита Тимошенко требует от ГПУ искать настоящих заказчиков убийства Щербаня среди тех, кто получил дивиденды от его смерти

Защита Юлии Тимошенко возмущена очередными манипулятивными заявлениями руководства ГПУ относительно оценки показаний свидетелей по делу Евгения Щербаня.

Об этом, как передает Цензор.НЕТ, говорится в заявлении защитников Тимошенко.
Приводим текст на языке оригинала.

Учора заступник генерального прокурора Укараїни Лілія Фролова (саме та Фролова, чиї дії під час розгляду газової справи Тимошенко Європейський суд з прав людини вже визнав незаконними та свавільними) зробила заяву про те, що всі отримані свідченя у підтверджують причетність Юлії Тимошенко до загибелі Євгена Щербаня.

Захист Юлії Тимошенко обурений черговими маніпулятивними заявами керівництва ГПУ щодо оцінки показів свідків у справі Євгена Щербаня.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Щербаня убил Янукович, - экс-премьер-министр

Якщо керівництво генеральної прокуратури, незважаючи на свій достатньо юний вік, вже страждає проблемами з пам'яттю, захист нагадує:

1. Під час допиту так званий свідок Мар'їнков свідчив лише зі слів третіх осіб, які були вбиті 15 років тому. Так званий свідок Мар'їнков ніколи особисто не був знайомий з Юлією Тимошенко та ніколи її не бачив. Мар'їнков зазначив, що у нього немає будь-яких доказів причетності Юлії Тимошенко до трагічної загибелі Євгена Щербаня.

2. Свідок Зайцев свідчив лише зі слів свого родича Кириченка, якого сам називав алкоголіком і наркоманом. В подальшому Кириченко спростовував ці свідчення. Так званий свідок Зайцев ніколи не був знайомий з Юлією Тимошенко та ніколи з нею не зустрічався. Зайцев зазначив, що у нього немає будь-яких доказів причетності Юлії Тимошенко до трагічної загибелі Євгена Щербаня.

3. Володимир Щербань щодо подій 96-го року та участі у них Юлії Тимошенко свідчив лише зі слів третіх осіб (зокрема, Віталя Гайдука). Володимир Щербань зазначив, що не має жодних доказів причетності Юлії Тимошенко до трагічної загибелі Євгена Щербаня. Покази Володимира Щербаня, надані зі слів Віталія Гайдука, були спростовані останнім.

4. Свідок Олександра Кужель чітко зазначила, що ніяких конфліктів між Євгеном Щербанем та Юлією Тимошенко ніколи не існувало. Вона повідомила, що в неї немає ніяких доказів причетності Юлії Тимошенко до трагічної загибелі Євгена Щербаня.

5. Свідок Сергій Тарута чітко зазначив, що ніяких серйозних конфліктів між корпораціями ЄЕСУ та ІСД ніколи не було, а після підписання 30 грудня 1995 року між ними агентської угоди обидві сторони добросовісно виконували умови цієї угоди без будь-яких взаємних претензій. Будь-яких доказів причетності Юлії Тимошенко до трагічної загибелі Євгена Щербаня у нього немає.

6. Свідок Віталій Гайдук спростував низку тверджень Володимира Щербаня. Він також зазначив, що ніяких серйозних конфліктів між корпораціями ЄЕСУ та ІСД ніколи не було, а після підписання 30 грудня 1995 року між ними агентської угоди обидві сторони добросовісно виконували умови цієї угоди без будь-яких взаємних претензій. Будь-яких доказів причетності Юлії Тимошенко до трагічної загибелі Євгена Щербаня у свідка Гайдука немає. Він зазначив, що нібито існував конфлікт між прем'єр-міністром Павлом Лазаренком та губернатором Донеччини Володимиром Щербанем, але він був вичерпаний після звільнення Володимира Щербаня з посади голови Донецької ОДА указом президента Леоніда Кучми.

7. Петро Кириченко надавав всі свої покази переважно зі слів третіх осіб (померлого 15 років тому Олександра Мільченка та Павла Лазаренка). При цьому цей так званий свідок чітко зазначив, що у нього немає жодних доказів причетності Юлії Тимошенко до трагічної загибелі Євгена Щербаня. Кириченко також зазначив, що у нього немає жодних доказів того, що Юлія Тимошенко давала будь-кому будь-які вказівки щодо пееррахування коштів на рахунки контрольованої ним (Кириченком) компанії Orphin S.A. Кириченко підтвердив, що саме він проводив всі розмови з Мільченком, що саме він разом із Мільченком відкривав останньому рахунки в банках, що саме він з рахунків своєї комапнії Orphin S.A. перераховував кошти Мільченку на ці рахунки. Він підтвердив, що в розмові з ним Юлія Тимошенко зазначила, що нічого не знала про замовне вбивство Євгена Щербаня, а також розповів, що Тимошенко нібито сказала йому: «у Щербаня было много врагов, его мог убить кто угодно». Кириченко прямо спростував низку тез Генеральної прокуратури, які містяться в так званому повідомленні про підозру, назвавши їх брехнею. Кириченко підтвердив свої покази, надані правоохоронцям США у 2001 році, що він перераховув кошти Мільченку для здійснення інвестицій. Захист критично ставиться до показів Кириченка, оскільки зазначена особа повністю і тотально залежна від ГПУ. Однак навіть в цих своїх показах Кириченко не надав жодних доказів причетності Юлії Тимошенко до трагічної загибелі Євгена щербаня.

Захист вчергове звертається до керівництва ГПУ з вимогою припинити це політико-пропагандистське шоу, закрити справу відносно Юлії Тимошенко у зв'язку з відсутністю в її діях складу злочину та шукати справжніх замовників убивства Євгена Щербаня серед тих, хто отримав економічні та політичні дивіденди від його смерті.


TUVwVVVYUmtRemN3VERSbk1FdE1VWFZPUXpnd1REZFNhVTVETVRCTU0xRjFkRU1yVEhrdlVXOTBRelF3VEhwUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCTGJsRjBaRWRCTUV4SVVYTk9Remt3V1hkMlREbERkekJaUkZGMFpFZENNRmxLT0RCTVpsRnpUa2RLTUV4cVVtZDBRM2RtVGtNek1FeEVVbW81UTNrd1RIWlJkR1JET1RCTWFsRjBXSHBTWjJSSFJEQk1Vamd3U2xCUmJqbERhZz09
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх