EN|RU|UK
 Политика Украины
  733  40
Материалы по теме:

 Требуем немедленного закрытия всех сфабрикованных против Тимошенко дел, - заявление 3 фракций оппозиции. ДОКУМЕНТ

Оппозиционные фракции настаивают на немедленном закрытии всех сфабрикованных против Юлии Тимошенко дел.

Об этом говорится в совместном заявлении, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу «Батькивщины». Приводим текст на языке оригинала.

Спільна заява

фракцій ВО «Батьківщина», партії «УДАР» та ВО «Свобода»

щодо рішення ЄСПЛ у справі Юлії Тимошенко

30 квітня Європейський суд з прав людини виніс рішення у справі Юлії Тимошенко. Суд встановив, що у випадку Юлії Тимошенко було грубо порушено Європейську конвенцію з прав людини. Європейський суд з прав людини визнав, що її перебування за ґратами є "свавільним та незаконним". Європейський суд дійшов висновку, що Юлію Володимирівну позбавлено волі "не з метою допровадження до компетентного судового органу через підозру у вчиненні нею правопорушення, а з інших підстав". Суд прямо зазначив, що справа Юлії Тимошенко подібна до справи Юрія Луценка.

Єдиною і справжньою причиною для позбавлення Юлії Тимошенко волі стало її переслідування як жорсткого опонента режиму Януковича. Це очевидно для переважної більшості громадян України, для світової громадськості. Згідно з нещодавніми соціологічними опитуваннями,70% громадян України вважають, що саме Янукович тисне на суди і правоохоронні органи у справах Юлії Тимошенко та інших політв'язнів.

Лише той, хто не вміє читати, не бачить імперативної і недвозначної вимоги негайно звільнити Юлію Тимошенко згідно з чіткою правовою позицією ЄСПЛ. Саме так вердикт суду зрозуміли не лише українська опозиція, громадськість, правозахисники й юристи, але й міжнародна спільнота. Після рішення ЄСПЛ з усіх провідних столиць світу пролунали аргументовані заклики якнайшвидше звільнити Юлію Тимошенко із ув'язнення і гарантувати при цьому її повернення до повноцінного, нічим не обмеженого політичного життя, включно з участю у виборах.

"Батьківщина", "УДАР" і "Свобода" ініціюють притягнення як мінімум до дисциплінарної відповідальності слідчих і суддів, неправомірність та незаконність дій яких щодо Юлії Тимошенко відтепер встановлено Європейським судом.

Три опозиційні політичні сили наполягають на негайному закритті всіх сфабрикованих проти Юлії Тимошенко справ.

Голова фракції "Батьківщина" у Верховній Раді Арсеній ЯЦЕНЮК

Голова фракції "УДАР" у Верховній Раді Віталій КЛИЧКО

Голова фракції "Свобода" у Верховній Раді Олег ТЯГНИБОКTUVwVVVYUmtRemN3VERSbk1FdE1VWFZPUXpnd1REZFNhVTVETVRCTU0xRjFkRU1yVEhrdlVXOTBRelF3VEhwUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEzY3dXVVJSZEdSSFFqQlpTamd3VEdaUmMwNUhVREJNVEZGMU9VTXhNRXd6VVhWT1F6Rm1Ua2RDTUZsUVVYUkllbEZzWkVONU1GbEVVWFowUXk4d1RGaFJkV1JIUWpCTWNsRjFUa00xU1U1SFFqQlpVRkYwUTBSUmRqbERLMGxPUXk4d1dVUlJjMDVEZVRCTVJGRjJRMFJTYURsRE1UQk1kbEYyZEVONU1FeFlVWFYwUTNjPQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх