EN|RU|UK
 Политика Украины
  673  72

 Тимошенко поздравила украинцев с Днем Победы: "Не дайте использовать этот день как повод для очередного раскола страны"

Экс-премьер-министр Украины Юлия Тимошенко призвала украинцев быть признательными и вежливыми с ветеранами Великой Отечественной войны.

Об этом говорится в приветствии Тимошенко по случаю Дня Победы, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу "Батькивщины". Приводим оригинальный текст послания:

"Я знаю, що сьогодні є багато думок про те, що начебто не варто святкувати День 9 травня, що це не свято, а перемога одного тоталітаризму над іншим; що були жертви, а не було мети, що Україна не здобула, а втратила від цього... Безперечно, така точка зору має право на існування і ми мусимо приймати її. Але я вас прошу: не дозвольте і не дайте використати цей день як привід для чергового розколу країни. У нас і так дуже багато причин для розколів, трагедій та скорбот і зовсім мало приводів для свят і надії. Давайте піднімемося над власними переконаннями, давайте будемо добрими, розумними, мудрими.

Смотрите на «Цензор.НЕТ»: Пасхальные поздравления Тимошенко и Яценюка. ВИДЕО

9 травня - це не перемога Сталіна і не поразка Гітлера. 9 травня - це день тріумфу людського духу, мужності, героїзму і подвигу. Це не торжество ідеології, це - тріумф Людини! Це день тих наших дідусів і бабусь, які сьогодні, одягнувши медалі та ордени, гордо вийдуть на вулиці,... Це найдорожче, що в них лишилося.. Тому будемо вдячливими і ввічливими, бо ветеранів у нас, на жаль, залишилося так небагато. Не треба високих слів, пишних гасел, маршів. Просто подякуємо їм за те, що вони були, за те, що не скорилися, за те, що віддали своє життя, свою молодість. І хто б що зараз не говорив, вони боролися за Батьківщину, і правда була на їхньому боці. Саме тому сьогоднішнє свято - День Перемоги - велике і святе свято!

Смотрите: Янукович в окружении десятка охранников возложил цветы. ФОТО

Я знаю, що днями в Києві на Володимирській гірці відкрили пам'ятник Вірності. Це знак на честь великої і романтичної історії кохання української дівчини Мокрини та італійського солдата, які пронесли свою любов та вірність через усе життя. Вони були по різні сторони барикад, але серце та доля, на щастя для нас, не мають ані барикад, ані кордонів... Не діліть серця, не розділяйте душу, не роз'єднуйте країну. Ми - єдині! В цьому наша сила і надія... Давайте вшануємо Любов, Надію, Віру, Батьківщину, Перемогу, що подарували нам наші батьки, дідусі та бабусі, які, майже сімдесят років тому, показали нам міць людського духу та велич своїх сердець.

Мій особистий уклін Вам, дорогі ветерани! Здоров'я і добра Вам! Тримайтеся, любі мої!
Юлія Тимошенко, лікарня "Укрзалізниці", Харків"

Читайте: Путин поздравил с Днем Победы глав стран СНГ и граждан Грузии

TUVwVVVYUmtRemN3VERSbk1FdE1VWFZPUXpnd1REZFNhVTVETVRCTU0xRjFkRU1yWms1RFZUQk1XRkYyWkVkTlNVNURaakJNTjFGelpFTXhNRXhVVW1sNU9IWXdTMHhSZFU1RE9EQk1OMUpwVGtNeE1Fd3pVWFYwUXl0TWVTOVJjMDVIUVRCTVdGSm5aRWREWms1RFZUQk1XRkYyWkVkTlNVNURaakJNTjFGelpFTXhNRXhVVW1remVsSm5aRWRFTUV4UlBRPT0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх