EN|RU|UK
 Политика Украины
  1970  152
Материалы по теме:

 Луценко предложил виденье "Третьей Украинской республики"

"Процесс изменений надо поставить с головы на ноги - сначала концепция новой страны, затем - единый кандидат в президенты, его команда, и лишь потом - народная волна под выборы".

Об этом пишет в своем Фейсбуке Юрій Луценко, сообщает Цензор.НЕТ.

"В тюрмі я постійно повертався до питання невдачі Помаранчевої команди і мене, зокрема в МВС. Опускаючи деталі, мій висновок зводиться до того, що у нас був вождь, але ніхто не знав ні його команди, ні планів. Результат на поразку був запрограмований. На старому дефективному, каральному,часто кривавому фундаменті СССР не можна збудувати європейську демократичну державу. Висновок - процес змін треба поставити з голови на ноги - спочатку концепція нової країни, потім єдиний кандидат в президенти, його команда, і лиш за тим - народна хвиля під вибори", - пишет политик.

Смотрите на «Цензор.НЕТ»: Луценко записал речь о своих политических целях: Закрою всех, пока не пойдет белый дым. ВИДЕО

Основными направлениями создания 3-й Украинской республики Луценко предлагает считать следующие:

"1. Євроінтеграція за будь-яку ціну. Інакше чорна діра Кремля втягне нас знову в морок минулого, яке там ніколи не минає.
2. Демонополізація і деолігархізація економічної і політичної системи. Без цього не буде ні ефективної економіки ні соцстандартів. Пропозиція дуже проста - всі податки платяться в Україні, якщо ні - постає питання про законність приватизації 90-х. Плюс - примусова демонополізація за прикладом США.
3. Повноцінне самоврядування. Проблеми мають вирішуватися там, де живуть люди.
4. Формування модерної української ідентичності.
5. Ліквідація каральної системи ГПУ-МВС-суди. Прийняття нових законів під нові силові та суд. структури. Набір персоналу з нуля. Професіоналізм можна здобути, моральність - ні."

Читайте: Я не верю, что Луценко "что-то перевернет и сможет стать вождем", - "регионал"

"Це - лише мої тези. Більше знають безліч розумних небайдужих профі. Хочу допомогти сісти їм за круглий стіл. З новою візією 3-ї української республіки зявиться сенс йти на вибори, щоб змінити не прізвище президента, а країну, де ми живемо", - резюмирует политик.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что страничку Луценко в Facebook закрыли.

Источник: https://censor.net.ua/n239271
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх