EN|RU|UK
 Общество
  14296  321

 Урок доброты от водителя "Шевроле" ВС 5533 СН. Спасибо, Львов!. ФОТО

Нехарактерный для нашего времени случай произошел во Львове.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом на своей странице в Facebook написал блогер Святослав Роман. Приводим текст на языке оригинала.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Владелец ЛАЗ: "Галичина опустилась на уровень 30-х годов. Дети между пьянками ходят на нацистские сборища"

"Вчора у Львові стався випадок, що розчулив до сліз. Наче нічого особливого - просто людяність, але така рідкісна..

Їдучи вчора по Франка, я побачив попереду на рівні з машиною, що їхала переді мною, стареньку бабусю, дуже згорблену, з палицею.. Виглядала вона дуже бідно. В тому місці пішохідного переходу не було і пробігла думка, що вона так може простояти дуже довго..


Бабуся зробила крок вперед … і стало страшно, щоб Шевроле, що їхало переді мною, її не зачіпило. І тут - майже Диво..) Шевроле зупинилося, водій увімкнув аварійку, не соромлячись сигналів тих, хто "дуже поспішає" в нашому ряді за мною. З місця пасажира вийшла жінка і перевела цю бабусю через дорогу, здається, навіть, про щось ще з нею поговорила по той бік вулиці:)

Бажаю всім нам частіше опинятися "по той бік вулиці", вміти наважуватися на прості людяні вчинки..

Згадалися слова з пісні Тартака: "А насправді, так просто змінити життя.."

Дякую, ВС 5533 СН", - написал блогер.

В свою очередь редакция Цензор.НЕТ обращается к читателям: если Вы знаете, как зовут эту женщину или водителя, то сообщите, пожалуйста, нам. В наше время подобные поступки необычайно редки. Хотелось бы, чтобы все желающие имели возможность поблагодарить этих людей за редкостное проявление сострадания.

VEhrNGRrdzVRM2N3VEV4U1ozUkRLMlpPUXpBd1REZFJjMlJIUVRCTU5UZ3dTblpTYWs1RGVUQk1OMUZ6WnowOQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вверх