EN|RU|UK
 Политика Украины, Киевские новости
  6190  97

 Киевские мажоритарщики выдвинули ультиматум Кличко: время на раздумья до - 1 марта. ДОКУМЕНТ

Народные депутаты Украины от «Батькивщины» и «Свободы», избранные по одномандатным округам в городе Киев, выступили с совместным заявлением, в котором выдвинули ультиматум Виталию Кличко. У лидера "УДАРА" есть время до 1 марта.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу «Батькивщины»

Приводим текст заявления на языке оригинала.

СПІЛЬНА ЗАЯВА

народних депутатів України, обраних в одномандатних виборчих округах
міста Києва

Ми, народні депутати України, обрані в одномандатних округах міста Києва, переконані в необхідності визначення єдиного кандидата від опозиційних сил на виборах київського міського голови та готові підтримати кандидатуру Віталія Кличка.

Соціально-економічна ситуація в місті Києві є критичною, а управлінська безпомічність влади не дає шансів на її покращення. В столиці відсутнє самоврядування, повноваження Київського міського голови закінчилися ще у 2012 році, а управління містом фактично здійснюється головою Київської міської державної адміністрації - намісником президента, якого кияни не обирали і якому не довіряють.

Призначена «згори» київська влада поводиться як окупаційна адміністрація. Державний бюджет на 2013 рік остаточно руйнує фінансову основу життєдіяльності столиці і створює передумови для банкрутства міста. Сума запозичень Києва складає понад 10 мільярдів гривень, а більша частина виплат припадає на 2015-2016 роки. Ще рік діяльності чинної влади в Києві, і столицю віддадуть за борги.

Практично усе міське господарства нагадує київські дороги після зими - такими ж безнадійно зруйнованими є і соціальна сфера, і сфера капітального будівництва, і житлово-комунальне господарство.

Контрольована владою більшість у Верховній Раді України саботує призначення виборів Київської міської ради та міського голови, оскільки чудово усвідомлює відсутність підтримки киян і боїться повторення сценарію останніх парламентських виборів, на яких в Києві не переміг жоден провладний кандидат.

Однак ситуація в парламенті поступово змінюється. Опозиційні парламентські фракції жорстко вимагають виключно особистого голосування народних депутатів. Наполягаємо на тому, що після запровадження персонального голосування і відновлення роботи парламенту слід якнайшвидше вирішити питання про призначення виборів в Києві. Впевнені - скоро в парламенті сформується більшість депутатів, які відчувають відповідальність перед киянами і проголосують за призначення виборів в столиці.

Опозиційні сили мають всі шанси на перемогу у київських виборах, однак, виключно за умови єдності. Висунення та перемога єдиного кандидата на виборах київського міського голови - це спільний обов'язок всієї опозиції. Досвід останніх парламентських виборів та узгодженої діяльності у Верховній Раді довів - опозиція вміє домовлятися і разом ефективно протистояти владі.

Боротьба з владою за столицю має певну історію, а тому ми визнаємо безумовний пріоритет лідера партії УДАР Віталія Кличка і готові підтримати його кандидатуру на виборах Київського міського голови. Висунення Віталія Кличка як спільного кандидата від опозиції відповідатиме очікуванням киян і стане запорукою розгромної поразки влади в столиці.

Зволікання чи відсутність єдності в опозиції можуть призвести до поразки. Цього нам кияни не пробачать. Тому ми просимо Віталія не зволікати з прийняттям рішення про балотування на посаду мера столиці та підтвердити свою участь у виборах до 1 березня. Ми також закликаємо опозиційні політичні сили, у випадку відмови від участі у виборах Київського міського голови чи відсутності рішення з боку Віталія Кличка, якнайшвидше висунути іншого узгодженого кандидата на посаду міського голови.

VEhrdlVXMTBRemN3VEdwU2FEbEROakJNTkhaTU9VTXpNRXhFVW1vNVEza3dUSFpSZEdSRE9UQk1hbEYwV0hwUmRrNUhUakJaUWpnd1MwaFJjM1JES3pCTVNGRjJkRU13TUV4Q09EQktTRkZ6VGtkRE1GbDZVWFYwUXpRd1RFeFNhV1JETkRCTU0xRnpTSHBSYlhSRE5EQk1XRkZ6WnowOQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх