EN|RU|UK
 Политика Украины
  2525  131
Материалы по теме:

 Пришло время защитить Тимошенко. Не будьте равнодушными! Завтра они придут за вами, - муж лидера оппозиции

Супруг экс-премьера Александр Тимошенко выступил с обращением к лидерам ведущих стран мира с призывом защитить Украину от оккупационной власти и провести немедленное расследование преступных действий режима Януковича.

Об этом говорится в заявлении Международной общественной организации «Батькивщина», опубликованном пресс-службой партии, передает Цензор.НЕТ.

Приводим текст на языке оригинала.

18 січня, в час, коли всі боголюбні громадяни готувались до Святого вечора, влада в особі Януковича та його поплічників Пшонки та Кузьміна подали народу в сотий раз чергову порцію брехні - на цей раз про причетність Юлії Тимошенко до вбивства Євгена Щербаня.

Останні заяви Генерального прокурора Пшонки про нібито причетність Юлії Тимошенко до вбивства Щербаня показують, що у влади закінчились всякі докази по інших липових справах і вони вже на межі повного божевілля, бо всі розумні, об'єктивні люди, які слідкують за українською політикою, розуміють, що моя дружина і лідер опозиції Юлія Тимошенко немає до організації вбивства Євгена Щербаня ніякого відношення. І щоб не говорила про це теперішня влада - це відверта брехня і верх цинізму.

Режим усіма можливими та неможливими засобами намагається знищити політично та фізично мою дружину, бо вона є реальною загрозою для існування цієї злочинної зграї.

Усі повинні зрозуміти також, що є ще одна мета псевдообвинувачення у вбивстві Щербаня - зрив саміту Україна-ЄС та віддалення України від європейської інтеграції.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Евгения Тимошенко - Януковичу: Я прошу только об одном: не убивайте мою маму!

У даний час влада немає жодних аргументів на відповідь щодо резолюцій Сенату США, ПАРЄ, офіційних заяв лідерів світу про необхідність негайного звільнення лідера опозиції Юлії Тимошенко та інших політичних в'язнів.

Світ уже не вірить жодному слову та черговим обіцянкам Януковича, який не перший рік живе під тягарем думки про те, що Юлію Тимошенко все ж таки доведеться звільнити із тюрми під тиском фактів, можливого та очікуваного всіма з надією позитивного рішення Європейського суду з прав людини, реакції і твердої позиції української та світової громадськості.

За майже три роки свого правління влада Януковича пронеслася Україною ще страшніше, ніж фашисти під час Другої світової війни. Режим знищив середній клас, пограбував економіку, вивіз за кордон десятки мільярдів доларів, передав собі у власність найбільш родючі землі, надра та родовища корисних копалин. Вони фактично перетворили народ України на рабів.

Звичайно, Януковичу та його свиті це потрібно якимось чином замаскувати, приховати, відволікти увагу на інші події. Тому і вигадують нові і нові справи проти Юлії Тимошенко та інших патріотів України.

Після брудної роботи Кузьміна і Пшонки можуть з'явитися ще й інші звинувачення в організації всіх політичних вбивств, що здійснювалися за багато років «донецькою братвою» на території України та її межами. Янукович і всі його колишні та теперішні соратники - це злочинці, на руках яких кров вбитих у 90-ті роки сотень молодих донецьких людей, заритих у шахтах. На їхній совісті вбивство Щербаня, багатство якого перейшло до клану Януковича. Це вбивства багатьох політичних конкурентів, які заважали їм вмонтовуватися у владу. Свідками і учасниками цих подій були і Ренат Кузьмін, і Віктор Пшонка, які в цей час очолювали органи прокуратури Донбасу.

Усі розуміють, що дивіденди від вбивства Щербаня дістались нині діючій державному злочинному угрупуванню на чолі з Януковичем. Постає питання: чому за роки незалежності України не були розслідувані резонансні вбивства сотень простих людей, а також серйозних політичних конкурентів нинішньої кримінальної влади, що відбулися у Донбасі? Чому ні місцеві, ні обласні прокуратури не розслідували усі ці страшні злочини?

Чому стільки років не було ані офіційних заяв прокуратури Донецької області чи ГПУ щодо героїчного розслідування цих злочинів та притягнення до відповідальності замовників і виконавців цих вбивств?

І чому саме зараз «доблесні борці» і наші «кришталево чесні прокурори» згадали раптом про вбивство успішного бізнесмена, депутата, серйозного політичного діяча і бізнес-конкурента попередньої і нинішньої влади Євгена Щербаня? Відповідь досить проста і зрозуміла для будь-якого громадянина України, але може бути не зовсім зрозумілою для громадськості цивілізованих країн. Колишні високопосадовці Донецької обласної прокуратури, які зараз є керівниками ГПУ, свідомо, з дозволу вищих керівників держави приховували злочини і сприяли злочинній діяльності нинішньої влади. Тим самим вони самі чинили тяжкі посадові злочини.

Події в Україні ще раз підкреслюють, що влада знаходиться на межі, перейшовши яку настає конфронтація з українським народом, бо життя людей лише погіршується. Усвідомлюючи безперспективність і очевидну руйнацію усіх сфабрикованих справ проти Юлії Тимошенко, теперішня влада всі сили кинула на фальсифікацію справи Щербаня та намагається «пришити» до неї Юлію Тимошенко.

Тому звертаюсь до всіх чесних людей - не вірте жодному слову цієї тупої бидлоеліти та окупантів при владі! Боріться за своє майбутнє! Юлія Тимошенко захищала вас - прийшов час захистити її. Не будьте байдужими! Завтра вони прийдуть за вами.

Я звертаюся до лідерів провідних країн світу захистити Україну від окупаційної влади та провести негайне розслідування злочинних дій режиму Януковича, бо фактів для цього достатньо.

Зупиніть диктатуру! Звільніть Україну від Януковича!

Я прошу світ допомогти визволити лідера опозиції Юлію Тимошенко з кайданів Януковича. У влади завдання просте - не дати Юлії Тимошенко дожити до виборів. ЇЇ хочуть спочатку осудити довічно, а потім вбити.

Прошу вас: припиніть свавілля і знущання.

Олександр Тимошенко

Міжнародна Громадська організація «Батьківщина».

21 січня 2013 року, м. Прага

TUVwVVVYUmtRemN3VERSbk1FdE1VWFZPUXpnd1REZFNhVTVETVRCTU0xRjFkRU1yVEhrdlVXOTBRelF3VEhwUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCTFRGRjFUa000TUV3M1VtbE9RekV3VEROUmRYUkRLMGxPUTFFd1RIWlJkR1JETmpCWlNGRnpUa001TUV4VVVtZERPSFl3VEVSU1owNURNVEJaU0ZKbmJucFJkRGxEZHpCWkwxRnpkRU0zTUV4WVVYWmtRelF3VEZZNE1GbElVbWM1UXpCbVRrTlNNRXhFVW1kMFIwMHdUSEpSZFU1RGVUQlpibEYxVGtNNU1FeEJQUT09
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх