EN|RU|UK
 Политика Украины
  1169  12

 Тимошенко соболезнует родным и близким Михаила Горыня: "Он был символом несокрушимости и принципиальности"

Лидер оппозиции, экс-премьер министр Украины Юлия Тимошенко высказала свои соболезнования в связи со смертью известного диссидента и политического деятеля Михаила Горыня.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу "Батькивщины".

Приводим оригинальный текст обращения Тимошенко.

"З глибоким сумом дізналася про смерть відомого політичного та громадського діяча, багаторічного в'язня радянських концтаборів, справжнього Героя України Михайла Гориня. Це велика втрата для всього українського народу.
Відходить покоління мужніх і жертовних борців, тих, хто ціною власного життя та добробуту здобували для нашого народу найбільше благо - його Незалежність. Тому наше завдання бути достойними своїх великих попередників, захистити все те, що вони здобули. Це наш святий обов'язок.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Умер известный диссидент Михаил Горынь

Для мене Михайло Горинь завжди був символом незламності та принциповості у відстоюванні державності та демократії, прав і свобод людини. Радянська влада намагалася зламати його, кинувши за ґрати. Але Горинь, силою свого духу, довів усьому світові, що правда перемагає. Він жив Україною та заради України.
На жаль, я не можу прибути на похорон і особисто віддати шану славному синові нашої нації. Але я подумки звертаюся до Бога з тим, щоб він упокоїв душу спочилого серед праведників.
Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким Михайла Гориня, всім хто знав і любив його. Вічна пам'ять Михайлові Гориню! Вічна пам'ять усім героям України!"
VEhrdlVXOTBRelF3VEhwUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6QXdUR3BTWjJSSFFqQk1hbEYwVGtNeE1Fd3pVbWR1ZWxKblpFTTRNRXhZVW1kT1IwTXdXWGM5
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх