EN|RU|UK
 Политика Украины, Фоторепортаж
  22851  78

 Водитель Ахметова в Раде: почетный член ПР с часами за $20 000. ФОТО

Неоднократно слышали, что среди депутатов есть водитель Ахметова ... факт, конечно, вопиющий, но кто-то может сказать, как он выглядит?

"З листопада 2007 в Раду 6-го скликання цей водій заглянув лише 11 раз. Його депутатська діяльність майже tabula rasa - rada.gov.ua але в партії Регіонів так не вважають, і з 66-го місця в партійному списку він піднявся на 30-те", - цитирует Цензор.НЕТ запись журналиста Влада Соделя на Facebook.

"Мальцев два рази відмітився на першій сесії 7-го скликання. В бійках участі не брав, певно з тих самих міркувань, що й Кличко, і, зважаючи, на його тринадцятирічний стаж охоронця( ubop.net.ua )... а свого сина він назвав Рінат, ну звичайно, це ім'я на Донбасі скоро буде №1", - отмечает журналист.

Смотрите на «Цензор.НЕТ»: "Языковая" драка в Верховной Раде. ФОТОрепортаж

"Мальцев носить годинник Bovet Fleurier Classical 42mm ціною десь в $20 000 - Бове робить багато лімітованих малопоширених моделей, знайти точно його модель не можу", - отмечает журналист.

Украина. Киев. Верховная Рада Украины. Народный депутат Украины от ПР Мальцев Владимир Александрович. 13.12.2012.

VEhrdlVXdE9SMFl3VEhwUmRHUkhRekJNTjFGemFUaDJNRmxtVVhOT1IwSXdXWFE0TUV4TVVYWjBRekF3VEdwU1ozUkRNVEJNZGxGMVNIcFJhM1JEWjJaT1EyWXdTMEU5
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх