EN|RU|UK
 Политика Украины
  2000  101

 Тимошенко будет единым кандидатом от оппозиции на президентских выборах. + ВИДЕО (обновлено)

Арсений Яценюк заявил, что единым кандидатом от оппозиции на президентских выборах будет лидер оппозиции Юлия Тимошенко.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина, об этом Яценюк заявил на расширенном заседании Совета Объединенной оппозиции «Батькивщина».

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Дочь Тимошенко просит Европу остановить режим Януковича

Все члены Совета оппозиции подписали соответствующий документ.

РІШЕННЯ РАДИ
ОБ'ЄДНАНОЇ ОПОЗИЦІЇ «БАТЬКІВЩИНА»

щодо визначення лідера опозиції Юлії Тимошенко кандидатом
у президенти України на наступних президентських виборахМи, члени Ради Об'єднаної опозиції «Батьківщина», провівши розширене засідання Ради 7 грудня 2012 року, підбивши підсумки парламентської виборчої кампанії 2012 року та окресливши напрямки діяльності опозиції у новообраній Верховній Раді, обговорили питання участі Об'єднаної опозиції «Батьківщина» у наступних президентських виборах і ухвалили рішення про те, що єдиним кандидатом у Президенти України від об'єднаних демократичних сил стане Юлія Тимошенко.

Змінити долю країни можливо лише в тому разі, коли всі демократичні сили будуть згуртовані навколо однієї ідеї і одного лідера. Наша головна сила - в єдності. І вибори-2012 довели, що незважаючи на масштабні фальсифікації, відверту крадіжку голосів та глобальне використання адмінресурсу, перемогти злочинний режим Януковича об'єднаними зусиллями - цілком реально.

Саме тому Рада Об'єднаної опозиції у складі керівників політичних партій ухвалила рішення визначити єдиним кандидатом на найвищу посаду в Українській Державі на чергових чи дострокових президентських виборах Юлію Володимирівну Тимошенко.

Ми також закликаємо інші політичні партії і громадські організації долучитися до нашої ініціативи та об'єднатися навколо єдиного кандидата від демократичних сил.


Олександр ТУРЧИНОВ
Арсеній ЯЦЕНЮК
Володимир БОНДАРЕНКО
Анатолій ГРИЦЕНКО
В'ячеслав КИРИЛЕНКО
Ірина ЛУЦЕНКО
Борис ТАРАСЮКVEhrdlVXOTBRelF3VEhwUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCTEwxSm9kRU14TUV3elVtcDBRelpNZVRnOQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх