EN|RU|UK
 Политика Украины
  4786  237

 Власть ведет себя на нашей земле, как оккупанты, - текст резолюции Форума Объединенной оппозиции

На Форуме Объединенной оппозиции была принята резолюция.

Об этом Цензор.НЕТ сообщили в пресс-службе БЮТ. Текст резолюции приводим на языке оригинала:

РЕЗОЛЮЦІЯ ФОРУМУ ОБ'ЄДНАНОЇ ОПОЗИЦІЇ

м. Київ 12 травня 2012 року

Україна зараз переживає непрості часи - уся влада в країні належить кримінально-олігархічному режиму на чолі з президентом Януковичем, який веде Україну до національної катастрофи.

Від цієї влади, замість обіцяного покращення життя, громадяни отримали лише його погіршення. Зарплати більшості українців ледве вистачає на продукти харчування та оплату комунальний послуг. Переважна більшість пенсіонерів приречені на зубожіння. Молоді люди, які отримали освіту, не можуть знайти роботу за фахом. Нинішня влада підвищила пенсійний вік для жінок, скасувала пільги для чорнобильців та афганців, знищує малий та середній бізнес. Усе це відбувається на тлі різкого зростання прибутків членів сім'ї президента Януковича та купки наближених до влади олігархів.

У країні панує тотальна корупція. Суди та силові відомства використовуються як засіб утримання при владі і забезпечення інтересів можновладців. Переважна більшість громадян позбавлені можливості захистити свої права законним шляхом. Бандитська влада у своїй діяльності використовує бандитські методи, вдається до політичних репресій проти опозиції та її лідерів, простих громадян, невдоволених режимом Януковича. Внаслідок політично мотивованих рішень судів за гратами опинилися Юлія Тимошенко, Юрій Луценко та інші політв'язні. Кримінальне переслідування та катування опонентів владою перетворилися на норму політичного життя в Україні.

Нинішня влада поводиться на нашій рідній землі, як справжні окупанти. Вони будують для себе розкішні маєтки, а простий народ вважають за ніщо і думають, що він має покірно працювати для їхнього збагачення.

Читайте также на Цензор.НЕТ Луценко: На этих выборах межигорский Карфаген должен быть разрушен

Ми повинні їх зупинити. Майбутні вибори до Верховної Ради дають шанс для цього. І ми їх зупинимо.

Ми зробили висновки із помилок минулого. Заради України ми відкинули свої амбіції: найпотужніші опозиційні партії об'єдналися в одну команду - Об'єднаної опозиції - союз українських демократичних сил, який захищає національні інтереси та виступає єдиною реальною альтернативою нинішній владі.

В основі нашого єднання - національні інтереси України, права і свободи кожного її громадянина, європейські демократичні цінності та переконання, що ця влада не може далі керувати країною. Головні наші цілі - справедлива держава, чесна влада, гідне життя, європейський вибір.

Ми усунемо режим Януковича від влади, сформуємо у майбутній Верховній Раді демократичну більшість та повернемо Україну на європейський шлях розвитку. Ми зупинимо політичні репресії - Юлія Тимошенко, Юрій Луценко та інші політв'язні будуть звільнені.

Ми розробили проект Програми дій Об'єднаної опозиції. Назва цієї Програми - «Справедлива держава, чесна влада, гідне життя». Це детальний план соціального та економічного розвитку країни. Вже готові конкретні законопроекти, які будуть ухвалені у майбутній Верховній Раді.

Це дозволить змінити курс розвитку країни на користь громадян України, які отримають реальні важелі впливу на владу всіх рівнів. Ми поведемо рішучу і безкомпромісну боротьбу проти корупції, відновимо справжнє правосуддя і притягнемо до відповідальності чиновників, суддів, прокурорів - усіх представників влади, які порушували закон.

Читайте также на Цензор.НЕТ, ПОДНИМАЙТЕСЬ ВСЕ, КТО ЦЕНИТ СВОБОДУ, КТО ИМЕЕТ ДОСТОИНСТВО, КТО ЛЮБИТ УКРАИНУ

Ми дамо громадянам можливість працювати і отримувати достойну зарплату, встановимо справедливі пенсії, які дадуть можливість пенсіонерам гідно жити, а не виживати, припинимо знущання над ветеранами, вчителями, лікарями, селянами, афганцями та чорнобильцями, зробимо ведення бізнесу в Україні простим та інвестиційно привабливим, проведемо реальну реформу охорони здоров'я, збережемо національну культуру, забезпечимо якісну освіту нашим дітям.

Національні інтереси України будуть захищені. Україна стане європейською державою - буде підписана і ратифікована Угода про асоціацію з Європейським союзом, встановлені нормальні цивілізовані відносини з Росією. Наша держава посяде належне місце у світовій спільноті та викликатиме повагу, а не сором і розчарування, як тепер.

Ми розуміємо, що такі масштабні завдання може вирішити тільки нова влада, яка має довіру та підтримку суспільства. Ми прагнемо бачити усіх громадян України співавторами остаточної Програми дій Об'єднаної опозиції, яка після нашої перемоги на виборах неодмінно стане Програмою дій нової демократичної української влади.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что оппозиция призвала начать наступление против нынешней криминальной власти

Источник: https://censor.net.ua/n205603
TUV4VVVYUmtRemN3VERSbk1GbE1VWFZPUXpnd1REZFNhVTVETVRCTU0xRjFkRU1yWms1REt6QlpTRkZ6ZEVNck1FeElVWFowUXpJd1RGUlJkR1JET1RCTWFsRjBVMFJSZFRsSFJEQlpZbEYwWkVNNU1FeHlVWFp1ZWxGMmRFTjRNRmx5VVhSa1F6QXdUR3BSZG1SRE1UQk1NMUYxVGtNeFNVNURLekJNTDFGMk9VTXJNRXhtVVhWT1IwY3dUR3BSZFVNNGRqQktkbEpuT1VkSE1FeFlVWFprUXpZd1REVTRNRXRNVVhWT1F6Z3dURGRTYVU1RE1UQk1NMUYxZEVNclprNURkakJNTTFKbk9VTTJNRXczVVhOMFF6UXdXV04yVERsRGR6QlpSRkYwWkVkQ01GbEtPREJNTjFGMk9VTXZNRXczVVhRNVF6UXdXV0pSZFU1SFVHWk9SMEl3V1ZCUmRFRTlQUT09
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вверх