EN|RU|UK
 Политика Украины
  4778  237

 Власть ведет себя на нашей земле, как оккупанты, - текст резолюции Форума Объединенной оппозиции

На Форуме Объединенной оппозиции была принята резолюция.

Об этом Цензор.НЕТсообщили в пресс-службе БЮТ. Текст резолюции приводим на языкеоригинала:

РЕЗОЛЮЦІЯ ФОРУМУ ОБ'ЄДНАНОЇ ОПОЗИЦІЇ

м. Київ 12 травня 2012 року

Україна зараз переживає непрості часи - уся влада в країніналежить кримінально-олігархічному режиму на чолі з президентомЯнуковичем, який веде Україну до національної катастрофи.

Від цієї влади, замість обіцяного покращення життя, громадяниотримали лише його погіршення. Зарплати більшості українців ледвевистачає на продукти харчування та оплату комунальний послуг.Переважна більшість пенсіонерів приречені на зубожіння. Молоділюди, які отримали освіту, не можуть знайти роботу за фахом.Нинішня влада підвищила пенсійний вік для жінок, скасувала пільгидля чорнобильців та афганців, знищує малий та середній бізнес. Усеце відбувається на тлі різкого зростання прибутків членів сім'їпрезидента Януковича та купки наближених до влади олігархів.

У країні панує тотальна корупція. Суди та силові відомствавикористовуються як засіб утримання при владі і забезпеченняінтересів можновладців. Переважна більшість громадян позбавленіможливості захистити свої права законним шляхом. Бандитська влада усвоїй діяльності використовує бандитські методи, вдається дополітичних репресій проти опозиції та її лідерів, простих громадян,невдоволених режимом Януковича. Внаслідок політично мотивованихрішень судів за гратами опинилися Юлія Тимошенко, Юрій Луценко таінші політв'язні. Кримінальне переслідування та катування опонентіввладою перетворилися на норму політичного життя в Україні.

Нинішня влада поводиться на нашій рідній землі, як справжніокупанти. Вони будують для себе розкішні маєтки, а простий народвважають за ніщо і думають, що він має покірно працювати дляїхнього збагачення.

Читайте также на Цензор.НЕТ Луценко: На этих выборах межигорский Карфаген должен бытьразрушен

Ми повинні їх зупинити. Майбутні вибори до Верховної Ради даютьшанс для цього. І ми їх зупинимо.

Ми зробили висновки із помилок минулого. Заради України мивідкинули свої амбіції: найпотужніші опозиційні партіїоб'єдналися в одну команду - Об'єднаної опозиції - союз українськихдемократичних сил, який захищає національні інтереси та виступаєєдиною реальною альтернативою нинішній владі.

В основі нашого єднання - національні інтереси України, права ісвободи кожного її громадянина, європейські демократичні цінностіта переконання, що ця влада не може далі керувати країною. Головнінаші цілі - справедлива держава, чесна влада, гідне життя,європейський вибір.

Ми усунемо режим Януковича від влади, сформуємо у майбутнійВерховній Раді демократичну більшість та повернемо Україну наєвропейський шлях розвитку. Ми зупинимо політичні репресії - ЮліяТимошенко, Юрій Луценко та інші політв'язні будуть звільнені.

Ми розробили проект Програми дій Об'єднаної опозиції. Назва цієїПрограми - «Справедлива держава, чесна влада, гідне життя». Цедетальний план соціального та економічного розвитку країни. Вжеготові конкретні законопроекти, які будуть ухвалені у майбутнійВерховній Раді.

Це дозволить змінити курс розвитку країни на користь громадянУкраїни, які отримають реальні важелі впливу на владу всіх рівнів.Ми поведемо рішучу і безкомпромісну боротьбу проти корупції,відновимо справжнє правосуддя і притягнемо до відповідальностічиновників, суддів, прокурорів - усіх представників влади, якіпорушували закон.

Читайте также на Цензор.НЕТ, ПОДНИМАЙТЕСЬ ВСЕ, КТО ЦЕНИТ СВОБОДУ, КТО ИМЕЕТ ДОСТОИНСТВО, КТОЛЮБИТ УКРАИНУ

Ми дамо громадянам можливість працювати і отримувати достойнузарплату, встановимо справедливі пенсії, які дадуть можливістьпенсіонерам гідно жити, а не виживати, припинимо знущання надветеранами, вчителями, лікарями, селянами, афганцями тачорнобильцями, зробимо ведення бізнесу в Україні простим таінвестиційно привабливим, проведемо реальну реформу охорониздоров'я, збережемо національну культуру, забезпечимо якісну освітунашим дітям.

Національні інтереси України будуть захищені. Україна станеєвропейською державою - буде підписана і ратифікована Угода проасоціацію з Європейським союзом, встановлені нормальні цивілізованівідносини з Росією. Наша держава посяде належне місце у світовійспільноті та викликатиме повагу, а не сором і розчарування, яктепер.

Ми розуміємо, що такі масштабні завдання може вирішити тількинова влада, яка має довіру та підтримку суспільства. Ми прагнемобачити усіх громадян України співавторами остаточної Програми дійОб'єднаної опозиції, яка після нашої перемоги на виборах неодмінностане Програмою дій нової демократичної української влади.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что оппозиция призвала начать наступление против нынешнейкриминальной власти

Источник: https://censor.net.ua/n205603
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вверх