EN|RU|UK
 Политика Украины
  839  83
Материалы по теме:

 Тимошенко поздравила с Днем Победы ветеранов и детей войны

Спасибо Вам за это большое самопожертвование и терпение. Знаю, что все мы в неоплатном долгу перед всеми вами и верю, что в конце концов сможем сделать Вашу жизнь достойной, ибо если и есть в стране настоящая элита - это Вы!

Об этом идет речь в поздравлении лидера партии Батькивщина Юлии Тимошенко ветеранов и детей войны с Днем Победы, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на сайт партии. Приводим текст поздравления полностью:Привітання Юлії Тимошенко з Днем перемоги


Рідні наші ветерани та діти війни!


Від всього серця вітаю Вас із святом Перемоги!

В цей великий день ми із вдячністю пригадуємо всіх, хто був причетний до цього доленосного свята - наших отців, дідів, мам, бабусь. І чоловіки, і жінки, і, навіть, діти в ті важкі воєнні роки щодня наближували Перемогу!

Щиро дякую Вам за подвиг, силу духу, за те, що не втрачали надію та вірили у власні сили, у велику Перемогу! Пишаюся тим, що пройшовши горнило жорстокої війни, Ви залишилися сильними, мудрими, змогли відбудувати країну та подарувати нам щасливе мирне життя.

І хоча від великої Перемоги нас відділяє багато років, Ваш подвиг завжди пам'ятатимуть діти, онуки, всі ми, бо Ви зберегли найголовніше - життя! Ви зберегли людство, подарували мирне небо над головою.

Ви - приклад героїзму, патріотизму, яких дуже бракує сьогодні!

Я вірю, що і через сто, і через двісті років Ви залишатиметься для нащадків яскравим прикладом справжнього ставлення до країни, її майбутнього, свого народу.

Дякую Вам за цю велику самопожертву та терпіння. Знаю, що всі ми в неоплатному боргу перед всіма Вами і вірю, що врешті-решт зможемо зробити Ваше життя достойним, бо якщо і є в країні справжня еліта - то це Ви!


Вірю, що історична правда, пам'ять про Ваш подвиг задля Великої Перемоги буде жити вічно!

В цей святковий день хочу побажати Вам життєвих сил та енергії, міцного здоров'я, довголіття та щасливого життя! Нехай в Вашому житті все буде добре!

Зі святом Вас, мої рідні!

Ваша Юлія Тимошенко

Харків, Качанівська колонія


Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что на Майдане выступит Янукович, - бюджетники уже изображают массовость.

Источник: https://censor.net.ua/n205322
TUV4VVVYUmtRemt3V1hkbk1Fd3ZVWFowUTNnd1RGaFJkRTVIVEV4NUwxRnZkRU0wTUV4NlVYWjBSMGt3VEZoUmRtUkROakJNTkhaTU9VTlZNRXhZVVhaa1IwMUpUa05tTUV3M1VYTmtRekV3VEZSU2FYYzlQUT09
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх