EN|RU|UK
 Политика Украины, За рубежом
  911  16

 Демьянюк озвучил требования перед объявлением голодовки. ТЕКСТ

Мюнхенская прокуратура обвиняет его в соучастии в убийстве около 29 тысяч узников концлагерей Собибор и Треблинка.

В вторник, 22 февраля, Демьянюк озвучил угрозу, что объявит двухнедельную голодовку, если суд не примет во внимание материалы по его защите.

Ранее в этот день должны были пройти первые выступления прокуратуры перед судом. Однако адвокат подзащитного подал ходатайство о допуске новых доказательств по делу

В зал суда во вторник Демьянюк зашел с табличкой с номером "1627" - именно этот протокол с советских материалов следствия на 1400 страницах по его преступлений времен войны защита несколько раз пытался получить из архивов в Москве, пишет агентство "Associated Press". 

Суд по делу Демьянюка начался в ноябре 2009 года. Оглашение приговора назначили на начало марта 2011 года.

Заявление бывшего охранника в концлагере Собибор, выходца из Украины, Ивана Демьянюка, над которым сейчас идет судебный процесс за преступления времен Второй Мировой войны (язык и орфография оригинальны):


"Як я був дитиною, Сталін засудив мене на смерть штучним Голодомором. Німці взяли мене як українця в рядах радянської армії в полон, де хотіли вбити мене голодом і рабством. ЗСА та Ізраїл обманливо звинувачували мене як “Івана Ґрозного.” В результаті, я просидів вісім з половиною років в тюрмі і п’ять років в камері смерти. Хоч невинний, кожного з тих 1,800 днів в камері смерти, я боявся, що загину через відчайдушну обману і політичні мотиви зкорумптованих прокурорів та суддів котрі не шукали справедливости.

Тепер, добігаючи кінця свого життя, Німеччина, держава котра нещадною жорстокістю убила мільони невинних людей, пробує знищиити мою гідність, мою душу, мого духа, і дійсно, моє життя. Робить вона це шляхом показового політичного судового процесу де осуджує мене, українського селянина, за злочини скоїні Німеччиною підчас ІІ-гої світової війни. Замість судити тих справді винних німців і фолксдойчів, вибрали мене, чужинця котрий перебував в брутальному військовому полоні. Німецька зброя тортур в цім судовім процесі включає приховування виправдувальних доказів, фальсифікацію історії, впровадження так званих “юридичних принципів” котрі дотепер не існували в німецькому праві, змови з обманливими прокурорами в Ізраїлі та ЗСА, та нерозсудливу байдужість до кожного аргумента та виправдального доказу котрі були представлені моїми оборонцями і повинні вже були завершитись моїм звільненням.

Боячись правди, німецький суд і прокурори, подальше відвертаються від справедливості, бо відмовляються:

1. вижадати від Росії та України Досьє 1627, 1,400 сторінковий протокол дослідів НКВД/МВД щодо мене.

2. вижадати від Росії та України Досьє 15457, протокол дослідів щодо Ігната Данильченка, і особливо протокол його допиту про мене, проведженим на бажання американських властей в 1983/1984.

3. вижадати, щоб була зділана професійна експертиза над високоякісними фотографіями підпису на документі 1391 з Травників, котрого фальшиво приписують мені.

4. прийняти як історичний факт, що фашисти голодом катували військополонених українців таких як я, щоб 3.5 мільони з них загинуло.

5. прийняти як історичний факт, що, на підставі непереборних доказів з многих країн та свідків, військополонені в Травниках були справді примушені загрозою смерті і були страчені за спробу дезертирства.

6. прийняти як історичний факт, на підставі цілого запротокольовання в судах ЗСА та Ізраїлі, що мене вже раніше заскаржували і виправдали та звільнили за ці самі злочини котрі приписують мені тут.

Я вижив жорстокість Сталіна та фашистської Німеччини, як і несправедливий смертний вирок Ізраїлу та ЗСА. Я пережив неймовірні сталінські страхіття і смерть Голодомором, в фашистських лаґерах смерть з голоду і людоїдства, а в ізраїлській тюрмі шибеницьку смерть. Теперішний суд це тільки остаточне виконання цих несправедливих та страшних смертних вироків. Не залишилось мені іншого способу показати світові якою пародією виявився цей суд. Тому, повідомляю, що якщо цей суд не прийме історичних фактів і не вжиє повноважень, щоб розшукати додаткових вирішальних доказів котрі ще не перед судом, та не прийме свого обов’язку осягти справедливости замість створювати політичний цирк, то я за два тижні проголошу голодівку".

Іван Дем’янюк". Источник: https://censor.net.ua/n157600
Источник: Kyiv Post
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх