EN|RU|UK
 Политика Украины
  1814  15

 Певцу Гришко Партия регионов запрещает говорить о любимых писателях Януковича

Популярный певец, бывший советник Президента Ющенко Владимир Гришко продемонстрировал, что делает с культурным человеком работа на Януковича.

Приводим фрагменты его интервью агентству УНИАН:

УНИАН: У чому полягає національна ідея Віктора Януковича?

В.Г.: Він ніколи не похитне стовпа національної ідеї. Ніколи. Тобто нетлінні цінності, які були проголошені за часи нашої демократії. Вони були, є і будуть залишаться основними віхами для кожного громадянина нашої країни. І перш за все – для Януковича як майбутнього Президента.

УНИА: Повертаючись, до вибору «впливової інтелігенції», як ви висловилися. А як інтелігентній людині сприймати те, що Віктор Федорович не знає, хто такі Чехов, Ахматова, Гулак-Артемовський?

Я скажу, але цього писати не потрібно – «партія» забороняє казати такі речі... (Відповідь на вимогу нашого співбесідника випускаємо. – УНИАН)

УНИАН: Хто ж ті люди в команді Януковича, якщо він стане Президентом, котрі опікуватимуться культурними питаннями?

В.Г.: Там багато таких людей. Перш за все, це шляхетна жінка Ганна Герман, яка дуже ерудована, розуміється в естраді, опері й класиці. Їй не байдуже майбутнє культури України. А також великий реформатор, людина правди, людина-професіонал – це пан Микола Азаров. Йому теж не байдужа українська культура, архітектурні пам’ятки нашої держави та інші нетлінні цінності.

Источник: https://censor.net.ua/n111813
VEhrdlVYSTVRemt3V1ZCUmRYUkRLekJNVEZGMVRrZElUSGt2VVhOMFIwd3dURWhSZG5SSFFUQlpkRGd3VEhKU1p6bEROekJaZWxKbmRFZEVNRmxFVVhOSWVsRjJUa2RFTUV4bVVtazVRell3VEVFOQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх