EN|RU|UK
 Политика Украины
  344  21

 Кивалов-"Підрахуй" обратился с письмом к избирательным комиссиям - не выполнять решения суда и разрешить голосование на дому без всяких справок

Пресс-служба народного депутата Сергея Кивалова распространила Обращение нардепа к членам окружных избирательных комиссий и членам участковых избирательных комиссий. Ниже публикуется полный текст Обращения:

Шановні члени окружних виборчих комісій!

Шановні члени дільничних виборчих комісій виборів Президента України 17 січня 2010 року!

Мушу сьогодні звернутися до Вас, аби упередити порушення виборчого закону, кримінально каране невиконання остаточних рішень вищих судів у день виборів.

Триває дезінформаційна кампанія, організована прибічниками одного з кандидатів на пост Президента України. Проте поширювана ними інформація неправдива, а Рішення Київського апеляційного адміністративного суду винесене вночі 17 січня 2010 року - не може бути виконане.

Оскільки з цього самого приводу діє чинна Ухвала (рішення) Вищого адміністративного суду від 13.01.2010 р. у справі №а-14/10, яке має вищу юридичну силу, не може бути скасоване, є остаточним і загальнообов’язковим для виконання усіма виборчими комісіями та їх членами.

Саме цією Ухвалою затверджені Роз’яснення щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки і проведення голосування з виборів Президента України 17 січня 2010 року у єдино чинній редакції Постанови ЦВК №6 від 4 січня 2010 року, тобто у п. 6.1. Роз’яснень виключено слова "не здатний самостійно пересуватися та у зв’язку з цим" , а у п.6.2. виключено абзаци другий і третій про перелік документів що засвідчують нездатність виборця пересуватись самостійно та їх засвідчення.

По-друге, виконання Рішення на яке посилаються дезінформатори, стосується виключно другого туру виборів Президента, і не стосується голосування 17 січня 2010 року.

Таким чином, сьогодні, 17 січня 2010 року голосувати поза межами виборчих дільниць громадяни можуть і без медичної довідки, якщо їх стан здоров’я не дозволяє прибути до приміщення для голосування звичайної виборчої дільниці, де їх включено до списку виборців.

Будь ласка, посилайтесь на частину першу статті 77 Закону України "Про вибори Президента України, Рішення Вищого адміністративного суду України від 13.01.2010 р. і не піддавайтесь на провокації!
Источник: https://censor.net.ua/n110005
Источник: КИД
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх