EN|RU|UK
 Политика Украины
  263  36

 Глава Львовского областного штаба Яценюка ушел с должности из-за несогласия с "пророссийским" курсом кандидата

Глава Львовского областного штаба кандидата в президенты Украины Арсения Яценюка Александр Ганущин ушел с должности и вышел из избирательного процесса в связи с несогласием с курсом кандидата на „неперспективную евразийскую политико-экономическую модель”, заложенную в программе предвыборной программе „Навей курс”.

Об этом О.Ганущин заявил сегодня, 4 ноября, на пресс-конференции во Львове.

По его словам, в начале этого года он искренне поверил в модерный проект Арсения Яценюка. "Я всей душой поверил в эту идею и добровольно сложил с себя полномочия заместителя председателя Львовского ОДА – руководителя аппарата областной администрации. Но в настоящий момент проект 17-ти вызовов Украины выродился. Программа "Новый курс" кардинально отличается с тезисами, изложенными в 17-ти вызовах. Эта программа предусматривает зависимость Украины от России и других стран, которые входили в состав СССР", – отметил господин Ганущин.

Он подчеркнул, что так называемое обсуждение программы "Новый курс" с руководителями областных штабов превратилось в самой обычной "одобрямс". "У меня были жесткие дебаты с Яценюком, но когда тебя не слышат, тогда нет о чем говорить. Многие люди из других регионов не разделяют такое изменение курса и программных принципов, но в силу разных обстоятельств готовы мириться", – говорит Ганущин.

ТЕКСТ ЗАЯВЛЕНИЯ:

«Наприкінці 2008 року і впродовж першої половини 2009-го мені і багатьом громадянам України здавалося, що Арсеній Яценюк може стати лідером нового покоління і тієї третьої сили, яка здатна взяти на себе відповідальність за стан у країні. Особливо імпонували сміливі тези, викладені у 17-ти викликах за 17-ть років незалежності України. Багато хто повірив і у те, що курс молодого перспективного політика буде продовженням, а сам Арсеній Яценюк - спадкоємцем Віктора Ющенка на посаді Президента України.

Однак сьогодні слід констатувати, що Арсеній Яценюк кардинально відійшов від принципів, задекларованих на старті претензій на крісло глави держави, не кажучи вже про позиції, сповідувані ним на посаді міністра закордонних справ України. Оскільки модерний проект нової України європейського взірця вперше прозвучав саме з уст Арсенія Яценюка, тому особливо неприйнятним є те, що за короткий період часу вектор його програмних засад був рішуче змінений.

У цей модерний проект, у нову третю силу і у політика, який мав розуміння національної ідеї як людина, що здобула певний досвід у державному управлінні та в місцевій політиці, я справді повірив - усією душею. Щоб бути ефективним менеджером виборчого процесу, я усвідомлено і добровільно пішов із посади заступника голови обласної державної адміністрації-керівника апарату і очолив виборчий штаб Арсенія Яценюка на Львівщині.

Сьогодні мені гірко визнати, що проект нової України європейського взірця виродився в одну з неперспективних євразійських політико-економічних моделей. Він переродився у програму «Новий курс» кандидата у Президенти України Арсенія Яценюка, де національна ідея підмінена східноєвропейським проектом інтеграції, що передбачає якомога більшу взаємозалежність України з Росією та іншими країнами, що донедавна входили до складу Союзу Радянських Соціалістичних Республік. Та й способи впровадження модернізації України, закладені у програмі Арсенія Яценюка, чомусь - за дивним збігом історичних обставин - дуже нагадують радянські підходи, які домінували на 16 частині земної кулі у першій половині 20 століття.

На моє глибоке переконання, як громадянина України, сьогоднішній рух за напрямком, визначеним «Новим курсом», не відповідає національним інтересам України. Саме тому, з огляду на подані тут міркування, я прийняв рішення про вихід з виборчого процесу у статусі керівника Львівського обласного штабу кандидата у Президенти України Арсенія Яценюка».
Источник: https://censor.net.ua/n104341
VEhrdlVYSTVSMGN3VEZoUmRtUkhUekJNYjNaTU9VTjVNRmwyVVhOa1F5c3dXVVJTYVRONlVXMDVSMDB3VEV4UmRuUkRlUT09
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх