EN|RU|UK
 

Анекдоты

 Архив

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ДЕПУТАТА

ІНСТРУКЦІЯ

1. Перш ніж зробити свій персональний вибір, обов'язково полапайте депутата. Разом із мандатом він отримає депутатську недоторканість, після чого вже будь-які спроби виборців узяти його руками будуть неадекватно розцінені чинним законодавством.

2. Розмір сідниці депутата не повинен перевищувати розміру крісла в сесійному залі. В іншому разі йому доведеться всі чотири роки простояти біля трибуни, а це витримає далеко не кожен спікер!

Але пам'ятайте, що параметри 90-60-90 не є ознакою базової моделі, а лише додатковими опціями.

3. Депутат повинен бути фотогенічним. Буде-який народний обранець ризикує Стати видатним політиком, фізіономію якого років через 30-40 будуть друкувати на гривнях. Ви ж не хочете, щоб ваші онуки користувалися гривнями зі страшною пикою?

4. Оцінюючи розумові здібності депутата, пам'ятайте: для нього найголовніше - уміння читати. Причому те, що написане державною мовою. Недавні дослідження групи методистів початкових класів Новохацапетівської середньої школи переконливо довели, що більшість законів не ухвалювали в першому читанні тому, що більшість депутатів з першого разу були не спроможні зрозуміти зміст тексту.

5. Вибираючи собі депутата, пам'ятайте, що від 70 до 90 відсотків його ККД іде на облаштування власного життя та життя своєї родини. Тому дружин, дітей та близьких родичів у депутата повинно бути якнайменше. Ідеальний варіант - неодружений сирота.

6. Ніщо так не підіймає рейтингу депутата, як довідка про його імпотенцію. Довідка повинна бути завірена незалежними експертами: секретаркою депутата та активістками штабу віком до 60 років. Вдумливий виборець завжди зацікавлений у тому, щоб депутати не розмножувалися. Неконтрольований ріст цієї популяції є смертельно небезпечним для бюджету.

7. Депутат повинен мати смак, колір і запах.

Колір. Частіше зустрічаються червоні, зелені, жовто-блакитні, сірі і навіть коричневі екземпляри. Вкрай небажаними є лише блакитний та рожевий кольори. Це особливо стосується старих моделей депутатів ранніх років випуску, котрі можуть мати кілька шарів фарби. Проте це не рятує їх від корозії і корупції. Уникайте старих депутатів.

Запах. Депутат пахне грошима тієї структури, яка виводить його на вибори. Отже, найхарактернішими запахами є такі:

* нафта і газ (енергетичний комплекс);

* буряковий самогон (аграрії);

* порох (кримінальні структури);

* одеколон «Москва» (російський капітал);

* гроші в чистому вигляді (фінансові структури);

* відходи металургії і машинобудування (промислова група).

Відсутність характерного запаху вказує на іноземний капітал.

Смак депутата визначається за його костюмом та краваткою, а також за тим, що він виставляє на стіл журналістам під час прес-конференцій. Тож «самотня» мінеральна вода не минеться безкарно!

Депутат не може проявляти прилюдну фригіднicть. У розмовах про нестатки народу, він повинен відразу ж заводитися і ставати мокрим. Від слини і піни в роті, відсутність таких характеристик вказує на брак моделі

9. Справжній депутат зобов'язаний легко і без помітних зусиль входити в довіру. Як циганські ворожки, квартирні шахраї й екстрасенси. Погано «вхідний у довіру» депутат - некондицiя.

10. Експлуатаційні витрати депутата не повинні перевищувати можливості округу. Пам'ятайте про поділ обов'язків: витрати несе округ, а експлуатує мандат - депутат. Уникайте дорогих в обслуговуванні моделей.

11. Депутат може будь-якої хвилини повернутися на свою виборчу територію як губернатор. Тому під час виборів завжди дотримуйтеся політкоректності, щоб потім не потрапити в непросту ситуацію.

12. Депутат не повинен бути відверто розумним і порядним, такий тип у середовищі колег приречений на самотність, швидку та глибоку депресію і як неминучий наслідок - запій.

Пам'ятайте: депутати обміну і поверненню не підлягають! Теоретично це можливо, але законодавчо процедура обміну розписана так, що чорт ногу зламає. Домогтися рекламації практично неможливо! Однак відмова від вибору депутата автоматично позбавляє вас права крити матом владу й обурюватися неподобствами, які чиняться.

12
 YV
07.09.2015
  2760
 ТОП недели

В России ввели в обращение купюру 200 рублей с изображением Крыма, короче -"Крым 200".

72
17.10.2017

Тема украинских митингов на Первом российском канале напоминает разговоры мух в навозной куче о том, как неправильно летят в небе стаи журавлей.

68
 YV
20.10.2017

Виновницу жуткого ДТП в Харькове суд оставил за решеткой, несмотря на смягчающие обстоятельства в виде богатого отчима и наркотиков в крови.

66
 YV
22.10.2017

-Почему на гербе России птица с двумя головами?
-Одна смотрит, как растет госдолг США, вторая - как мерзнут украинцы...

63
17.10.2017

Дерзкие воры попадают в криминальную хронику, умные - в список Форбс. Остальные так и сидят, годами, в Верховной Раде.

  2701

-До речі, Поклонська ще й досі громадянка України.
-Вона ж не Саакашвілі.

59
 YV
21.10.2017

«Скорая» в Крыму уже просто не берёт трубку, ибо участвует в программе “Умереть в России”.

59
21.10.2017

Пенсионеру, который попросил у Путина гроб, вернули деньги. Пенсионер сообщил, что гроб ему больше не нужен - Путин может оставить его себе.

57
20.10.2017

Ух, бандеровцы, чего вытворяете! Совесть, где ваша Вдумайтесь в этот кошмар. В Украине, где государственный язык украинский, на украинском ТВ, программы вести на украинском языке. Нонсенс. Жуть. Мрак.

56
22.10.2017

В воспитании раба главное - приучить его бояться свободы.

56
19.10.2017

"Следующим президентом России может быть женщина!"- сказал Путин!

А мы гадали, когда же "дедушка " станет "бабушкой"!

Когда смотрю на Путина, у меня возникает вопрос: "Почему на таком высоком уровне на косметологов денег хватает, а на психиатров - нет?"

52
 YV
23.10.2017

- Вы слышали, Розенблат намыливал лыжи в Кёльн и был задержан в аэропорту "Жуляны", поэтому САП обратилась в суд с новым ходатайством, чтобы надеть на него браслет.
- Да, что там этот браслет, надевать надо ошейник со взрывчаткой. Вышел из своей квартиры без разрешения НАБУ, бабах, и самоликвидировался.

Нацбанк запретил в Украине рубли с изображением Крыма.

"С изображением Крыма" - лишнее, правильнее так - "Нацбанк запретил в Украине рубли".

52
17.10.2017
  4153

Российские пенсионеры списали долг одной из африканских стран, а также подарили Сербии 6 истребителей «МИГ-29».

 
 
 
 
 
 вверх