EN|RU|UK
 

Анекдоты

 Архив

Словничок-путівничок на тему виборів
Агітатор. Постійний або тимчасово діючий флюгер. Крутиться за напрямком політичних вітрів. Пасивний у безвітря та слабке фінансове наповнення.
Вибори. Безпрограшний бізнес-проект українських гобсеків: уклав мільйон гривень — загріб мільярди доларів із нардепами-покровителями на додачу.
Виборець. Суспільна хитавка (і туди і сюди). Критикує, засуджує, обурюється, а голосує на програш.
Менеджер. Штабний шулер з фальсифікації підсумків виборів аж до визнання їх недійсними, якщо програє патрон.
Політбієнале. Остання автопортретна галерея сюзеренів Банківської і Грушевського, яким уже нічого презентувати й ні з чим іти до людей ні в два, ні в чотири (не більше!) роки.
Політтехнолог (див. Агітатор). Ворон (ворона) не криловського оперення. Знає де, коли, кому, на кого накаркати, щоб і сир не випав, і до сиру в гніздо перепало.
ПРО (Партія регіональних олігархів). Малочисельна. Розрізнена. Нахраписта. Кінцева мета: не захлинутись у всезагребущості.
ПР (Трохи більша за ПРО). Програма-мінімум: Пора розбігатися. Тюрма чекає.
Рейтинолог (див. Агітатор, Політтехнолог). Замовний імідж­мейкер. Блискавично видає замовні проценти замовнику, працюючи за принципом — хто більше дасть.
Система. Системна корупція, хабарництво, продажність у безсистемній державі тимчасово царствуючих крезів.
Тушка (тушки). Плазувально-лизальна особня. Бездарна, криклива, безпринципна, з різко вираженими ознаками грошо­здирства.

8
 YV
07.09.2015
 ТОП недели
 
 
 
 
 
 вверх