EN|RU|UK
 

Анекдоты

 Архив

Олексій Івченко голова НАК Нафтогазу України сидів в київському офісі компанії і як завжди переглядав російські канали через перекладача.

Перекладач робив свою роботу справно, раз по раз шоковано поглядаючи на голову правління, що замисленно погойдувався в нещодавно купленому в Австралії кріслі «Мауглі» із шкіри за 16 тисяч євро і випускав дим кільцями через носа. В цьому нічого не було б дивного і не викликало б такого захоплення у перекладача, але родзинка була в тому що Івченко не палив.

Оце так професіонал - думав перекладач, на автоматі виконуючи свою роботу і в його голові зазвучала музика з однойменного фільму за участю Жана Поля Бельмондо.

Але раптом заграла інша мелодія перервавши спокійний хід історії та життя самого Олексія Григоровича. Це була мелодія « Тема Кота Леопольда (із м/ф про Кота Леопольда)» Її він міг би розрізнити із тисячі і в день і в ночі бо це був дзвінок Президента.

Івченко рвучко схопився із крісла, взяв в руки помаранчевий телефончик із золотим тризубом на корпусі і перехрещеними трубами внизу газовою і нафтовою. Це був аппарат британської фірми David Morris International вартістю 104 тисячі фунтів зроблений на замовлення спеціально для голови правління.

Доброго дня Батьку,... Героям Слава ! - Григорович витягнувся в струну і зробив нервовий рух в бік перекладача щоб той вимкнув телевізор LG Electronics з 71-дюймовим плазмовим екраном (PDP) частково інкрустований дорогметалами ціною 75 тисяч американських долярів і забирався геть.

По мірі спілкування з президентом лице гуру перемовин з Росією ставало все більш вишневим і почало зливатись з гобеленами ручної роботи нещодавно привезеними із Туркменістану на загальну суму еквівалентну декілька сотень тисяч барелей "чорного золота".

- Є терміново продати мій "Мерседес S 550" найостаннішої моделі - по військовому чітко відповідав Олексій Григорович, а перед очима проносилося все життя від майстра у кирзяках і фуфайці від Совітів до директора заводу залізобетонних виробів з першим власним кабінетом на Франківщині і до злету в Києві на найвищі посади.

- Дякую за турботу і увагу Віктору Андрійовичу,...

- Я не винен батьку, це все кляті журналюги мене підставили…...Ви ж самі знаєте як ці морди - папараці все винюхують..

Скоро напишуть, що у мене труси шовкові від Кардена - голова правління сором'язливо

заправив батистову сорочку від Гот'є в штани від Армані і поправив краватку від Hugo Boss. - Так все зрозумів пане президент... Все буде виконано. До побачення !

Слава Ісусу і Вам Батьку!

...Івченко голосно випустив повітря з усіх дірок шаленіючи від напруги і витер спітнілого лоба хустинкою від Версаче та важко впав в ніжне і мяке крісло…

Доторкнувшись пальцем до сенсору селекторного зв'язку фірми Sony, Олексій Григорович гаркнув - Дзвениславо, принеси мені філіжанку віденської кави, кавалок німецького штрудля з яблуками і з'єднай з дружиною ...

- Вітаю кохана,…..(при цьому Івченко грайливо вщипнув за сідницю секретарку, що саме ставила підніс на стіл Голови).. є проблеми… так …сам верховний дзвонив… Що робити, що робити. ... Так слухай - візьми ті гроші що я тобі дав на кишенькові витрати і приготуйся, треба буде купити одну машинку на аукціоні на ім'я стрийка… Все …не бурчи…я тобі пізніше ще підкину….Все кінець зв'язку.Поцілуй донечок. Мені на нараду в Кабмін треба.

Олексій Григорович підійшов до шафи накинув малинове кашемірове пальто англійскої фірми Pegina

Вийшов до приймальні

- Я в сауну і на масаж - шеф лагідно глянув на Дзвениславу, - якщо щось таке, мені на мобільний «дзвениспавнеш» - вуса нафтогазового ґазди стали паралельними паркету із червоного дерева, розтягнувшись від посмішки…

А мало не забув - лице Івченко стало напруженим - чи прибув мій новий автомобіль і водій по дорученню президента.

Так прибув - секретарка злякано блимнула на голову правління.

Але Івченко, погляду не помітив, швидко спустився до долу. Вийшов на подвір'я і остовбенів…На нього чекала ... новенька «Славута» .. так правильно того самого жовтогарячого кольору.

«Ну батьку …...ну кіт Леопольд…» подих чиновника перехопило, ноги підкосилися…Але за мить ,тренований і навчений водій вже ніс державне тіло в не дуже затишний салон українського автопрому. Слово Президента - закон для професіоналів.

73
13.04.2006
  152
 ТОП недели

В 2017 году на содержание Президента Украины из госбюджета было выделено 819 миллионов гривень, а на лечение онкобольных детей – 558 миллионов гривень.

У меня всё…

68
 YV
14.11.2017

Наркоманы всего мира уже интересуются: "Где российское телевидение берёт такую дурь?!"

66
14.11.2017

-Думаю, что будут свергнуты все диктаторы на букву "М" – Мугабе, Мадуро, Путин.
-Позвольте, но ведь Путин не на "М".
-Ещё как на "М"!

62
 YV
15.11.2017

- Господа депутаты, сделайте так, чтобы в Украине было больше солнечных дней и теплее градусов на десять…
- Как это? Мы не можем – это же природа так распорядилась.
- Не можете? Странно. А зарплаты у вас такие, как будто можете…

60
 YV
15.11.2017
  2801

Злые языки поговаривают, что США и Запад очень долго пытались поставить Россию на колени, но потом бросили это гиблое дело — Россия так и осталась лежать.

57
13.11.2017

А вы знаете, что российские "учебники" по истории начинаются словами: "Всякое совпадение с реальными историческими фактами является чистой случайностью".

-Изя, всё-таки вряд ли Путин будет управлять Россией до конца своей жизни.
-Да, мне тоже кажется, что он переживёт её.

55
 YV
14.11.2017

Даже, если вдруг старый Путин завтра умрет, то послезавтра русские слепят себе из навоза нового.

55
 YV
17.11.2017

Трампу при его росте, во время встречи с Путиным, удобнее пожимать ему горло, а не руку.

- Соломон Маркович, на днях был в Киеве и случайно, вы таки не поверите, попал на съезд партии "Народный Фронт".
- И шо с того, Моня?
- Так я смотрю - вокруг одни политики и чиновники. Спрашиваю - это таки съезд "Народного Фронта", - мне говорят - таки да. Так я спросил: "А где таки народ?" и мне ответили "На фронте!"

"НАБУ незаконно записывало сына Авакова". ( Адвокат).

А у нас в Украине ловить коррупционеров за руку - незаконно, говорить коррупционеру, что он коррупционер - незаконно, а уж присудить ему срок по суду - это вообще "беззаконие", "человеконенавистничество", "нарушение всех международных прав" и просто "геноцид" быдлоэлиты..

54
15.11.2017

А вы знаете, что Медведев номинирован на Оскара, как лучшее ЧМО второго плана?

51
15.11.2017

- Странно, какая логика в том, что в России, которая постоянно участвует в вооруженных конфликтах и провокациях, министром обороны назначен Сергей Шойгу, который ни срочной не служил, ни даже военной кафедры не заканчивал?
- На самом деле все логично. Чтобы гнать на убой тупых оленей нужен опытный оленевод!

50
15.11.2017

Путин регулярно ходит в народ.........По нужде.

50
13.11.2017

В России, как и во всём мире, дети мечтают. Вот к примеру, в детстве, Лёша из Пензы мечтал стать космонавтом, Ваня из Саранска - спортсменом, а Серёжа из Челябинска - алкоголиком. В итоге первые два спились, а третий таки добился своего.

 
 
 
 
 
 вверх