EN|RU|UK
 

Анекдоты

 Архив

Якось президент України Віктор Ющенко стояв у черзі в хоружівському магазині і думав по українські, підраховуючи дрібні на хлібину житнього. В очікуванні, коли підвезуть свіжий хліб, люди обговорювали повінь у Європі і останні політичні новини в Києві. Раптом президент почув серед гоміну знайомий американський акцент. Зіп'явшись навшпиньки, він побачив Романа Зварича, який щось жваво розказував односельцям, які щільно оточили його біля дверей. Протиснувшись ближче, Віктор Ющенко почав прислухатись.
- Створення…коаліції…є…дуже…складним…і довготривалим…процесом, - Зварич говорив, як завжди, наголошуючи на кожному слові, - треба…спочатку…все… добре…обдумати…
- То скільки ж його можна думати? - роздратовано перервав якийсь дідок, - до вас що, Тимошенко тільки вчора з Місяця прилетіла? Хіба не було часу подумати раніше? Чи може, після виборів ви вже щось там передумали?
- А відповідальність? - Зварич дістав з портфеля аркуш і почав креслити фломастером схеми, - спочатку треба визначити наміри, далі плани, зрештою - хто за що відповідає. А тоді вже портфелі "дєрібанити"! - От ви, наприклад, за що у себе вдома відповідаєте?
- За все! - дід з гордістю оглянув навкруги.
- Ну добре, а от у кого в вашій сім'ї гроші? У вас, чи у жінки? - хитро уточнив Зварич.
- Звичайно у баби! - як на дитину, подивився на нього дід. Навколо засміялися.
- Добре, а за роботу хто відповідає? Ну там на городі, в хліві…
- Теж вона! Дід з жалістю дивився на Романа Зварича, який починав нервувати, - і за хату вона і за дітей, і за корову, і за курей, і за свиней.
- Ви ж щойно казали ніби-то ви відповідаєте за все, - обурився Зварич, озирнувшись за підтримкою до людей.
- Я і відповідаю! - не знітився дід, - але за що ж мені відповідати, як баба не буде нічого робити? У нас з нею вже п'ятдесят років коаліція - куди там вам, засранцям! Якби ми з нею по півроку думали, визначали наміри, малювали картинки, - дід презирливо тицьнув пальцем у схему Зварича, - хто на кому спить, чи коли і якою рукою за хуя візьметься - то вже повиздихали б, як оті мамонти! Давай, синку, малюй, дочекаєшся! - сплюнув дід і почав вибиратись до виходу.
Віктор Ющенко задумався по українськи ще глибше…
(далі буде, ще й не таке)

44
11.04.2006
 
 
 
 
 
 вверх