EN|RU|UK
 Форум Украины(635214)
  25  1
Тему создал:

Мукачівець каже, що його ледь не задушив депутат міськради

Відео з бодікамер патрульного, який першим прибув на місце подій за заявою літнього мукачівця, на якого власне і напав депутат і намагався задушити.

Хоча на відео Юрій Кравчук запевняє, що напали якраз на нього – спершу дідусь, який пережив уже 2 інсульти, а тоді й дещо молодший сусід. «Ви знаєте, хто я?», «Це напад на депутата міської ради!» – вигукує на відео він.

Крім того, пан Юрій спочатку наполягав, що він перебуває в Ужгороді, а тоді слідчим заявляв, що вже в Хусті. Начебто прийшов у гості до друга. Якого саме і де саме той друг мешкає, Юрій Кравчук не зміг пояснити. Хоча був увесь в крові й у стані сильного алкогольного сп’яніння.

На відео зафіксовано інцидент з моменту прибуття патрульного. Також радимо переглянути офіційну інформацію від полісменів, оприлюднене вчора. Це відео редакція Mukachevo.net отримала від муніципальної поліції міста за запитом.

Зауважимо також, що редакція Mukachevo.net уже понад добу намагається сконтактувати з Юрієм Кравчуком (телефоном та через соцмережі), аби отримати його коментар з приводу інциденту, однак безуспішно.

Источник mukachevo.net

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх