EN|RU|UK
 Форум Украины(635274)
  98  18
Тему создал:

Російський Майдан у Москві відбувся

Незважаючи на масове зомбування росіян пропутінської пропагандою, все ж у Москві відбувся російський Майдан. Свідченням його виступають ті кілька незгодних з диктаторським режимом, які ось вже більше місяця підтримують вогонь у лампадках на місці вбивства російського політика і опозиціонера Бориса Нємцова.

Про це пише у соцмережі соратник Нємцова і активіст протестного руху Іван Сімочкін, новину передає «Преса України».

«Те, про що стільки років говорили - хто з острахом, хто з надією, - нарешті сталося. Так-так, те, що відбувається на мосту Нємцова - це і є той самий довгоочікуваний Російський Майдан. Як годиться, не на задвірках, а прямо біля стін Кремля. Як годиться, не на годинку потусуватися, а безстроковий - вже місяць триває і не збирається вщухати. Влада прагне його знищити, обгадити, розігнати, і розганяє періодично, а він знову відновлюється, і нічого їм з ним не поробиш», - пише Сімочкін.

Активіст зазначає, що у «російського Майдану» є свої характерні ознаки, які відрізняють його від української Революції Гідності.

«Скажете, а де ж протистояння? Де напір, де Перемога? Так це ж російський Майдан. Не може бути ніякого громадянського протистояння, напору і перемоги у країні, де свобода потрібна лише 0,5% населення, а решта 99,5% цілком усвідомлено вітають фашистський режим і відчувають себе в ньому комфортно», - зазначає опозиціонер.

«У такій країні неможливий майдан-протистояння, майдан-битва з силами зла. Тут можливий тільки майдан-панахида, майдан-поминання. Поминки і похорон свободи і гідності, які так і залишилися незатребуваними, непотрібними і навіть чужими цьому народу», - додає він.

Сімочкін переконаний, що нинішній протестний рух у Москві стане останнім народним бунтом, який закриє епоху «радянських людей».

«Але, тим не менш, це Майдан. Останній, в безславній історії цієї нації, перед її остаточним відходом у небуття», - резюмує активіст.

Раніше ми повідомляли: Вчора, 28 березня, в Москві провели черговий антивоєнний пікет, який закінчився традиційною суперечкою між росіянами.

Олена Ярмолюк 29 березня 2015

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Ago Tuul, Yevgeniy Balalaykin, Vyacheslav Sensor, Ali Hasan, Serge Uzuk, Kenzo 065c7258, Lapua, Tel Saf
 Всего на сайте: 24 писателя
 
 
 
 
 
 вверх