EN|RU|UK
 Форум Украины(636042)
  225  22
Тему создал: Шугай

Я не розумію/не знаю російської мови.

В мене ніколи не виникало потреби вчити російську, тим більше що ця мова мені не подобається... То ж я її не знаю. Мені дивно що телебачення, радіо, інтернет, друковані засоби інформації часто озвучуються цією закордонною мовою. Яким чином я маю розуміти про що там йдеться?
Я був терплячим, я чекав... Навіть найбільш обмежена людина зможе вивчити за 20 років будь-яку мову на нашій планеті. Усі ліміти вичерпано! В Україні всі мають знати українську мову! Всі повинні знати і на першу мою вимогу мають зі мною розмовляти виключно українською.
Я був терплячим, я допомагав громадянам України із поганими знаннями української всім чим міг. Я намагався зрозуміти про що вони говорять, я говорив з ними українською, тим самим допомагав їм у практиці спілкування українською, я допомагав їм всім чим міг 20 РОКІВ. Але усі ліміти давно вже вичерпано!
Враховуючи мою великодушність до братів українців я піду іншим шляхом. Віднині всім хто звертається до мене російською я буду говорити "Я не розумію/не знаю російської мови." І більше того, я закликаю вас друзі робити так само. Ми повинні дати їм причину! Саме через ці слова у них виникне потреба вчити українську... іншого шляху я більше не бачу.
Недавно була передача в якій дискутували Голуб і Іллєнко. Голуб задав якесь запитання закордонною, а Іллєнко у відповідь, цитую "Я не хочу відповідати на запитання політичного клоуна, але раз вже запитання було задано то відповім...". Невже було важко сказати "Я не буду відповідати на це запитання, бо воно прозвучало на мові, яку я не розумію". Чому Свободівці граються в лібералів? Так це добре що вони показово спілкуються українською, але чому вони не вимагають щоб до них говорили українською? Чому не вимагають щоб ті уродці дотримувалися конституції України і розмовляли, як державні діячі, виключно українською? Адже Голуб показово, демонстративно розмовляє закордонною, чому ніякої реакції на це? Чому Свободівці не вимагають перекладачів на політичні програми? Адже лідери партії Свобода повинні показувати нам приклад!!!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Ali Hasan, Nevertrust, Враг рода человеческого 666, Николай Влад, три - пятнадцать, Коля Азиров, XENOmorph, Alik Alikov, Jamaika, дератизатор, хахахаха, Vedana, Vitua, Yuriy Vernikov, alex lagun, Александр Пушкин 7b40c3f0, Назар Сильченко 3ddb1cc4, Андрей Веселовский, RR, маи аиавпт
 Всего на сайте: 59 писателей
 
 
 
 
 
 вверх