EN|RU|UK
 Форум Украины(635804)
  202  1
Тему создал:

Компания Ливелла возвращается на рынок

Скандально відома нафтотрейдерська компанія "Лівела" повертається на ринок. Вищий адміністративний суд остаточно відмовив Державній податковій службі у вимозі скасувати пільги для цієї компанії. Імпортер вже готується до ввезення палива. Учасники ринку вважають, що Кабмін може сприяти відновленню роботи "Лівели" на ринку в надії, що це знизить ціни. Але безмитний імпорт ніколи не приводив до значного здешевлення палива на АЗС, відзначають експерти.

Вищий адміністративний суд (ВАСУ) відмовив Державній податковій службі в перегляді Верховним судом рішення ВАСУ від 22 грудня 2010 року, яким було закрито провадження у справі про законність ввезення компанією "Лівела" нафти і нафтопродуктів без сплати акцизу і ПДВ, повідомило агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на визначення суду від 22 березня. Рішення оскарженню не підлягає.

"Лівела" домоглася права на ввезення нафтопродуктів без сплати акцизу, ПДВ і ввізного мита в серпні минулого року через суди, посилаючись на закон, що діяв у країні ще в 1990-х роках. Компанія ввозила нафтопродукти з липня 2010 року по січень 2011-го. Державна податкова служба оскаржила це право, але в грудні минулого року ВАСУ відмовив їй у вимозі скасувати пільги. Раніше Антимонопольний комітет заявив, що через ввезення нафтопродуктів компанією "Лівела" державний бюджет в 2010 році втратив близько 3 млрд грн. АМКУ в кінці минулого року почав розслідування ситуації з безподатковим ввезенням нафти і нафтопродуктів в Україну, яке поки не завершено. Вчора коментувати його хід у прес-службі комітету не стали. У п'ятницю Верховна рада проголосувала за створення тимчасової слідчої комісії з розслідування ситуації з "Лівелою".
http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2011/04/22/236030

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Богдан Просто, маи аиавпт, ВКЛ_это_мы_01, Cтарий Кінь, Центроболт, 133133, Pyga BESTia, стальной гигант, Johann Schnittke, Николай Масло, Эрнесто, Василь Бондарчук, Amber, Alexei Skibo, namtab, Nikolay Zavadsky, Muni, Gar, Hazan Eldoran, Hehe, Василий Зайцев 195cbd58, Иван Афанасьев, Moskovit, Олександр Гуменюк 7558ec9c, Al Serh, Женя-Женя, Володимир Павлович, Русскоязычный Бандеровец 905c405d, Alexander Bassin, Vlad1606, Зося Синицкая, Login_133873, птица говорун ef72a73d, Irada, Kaba Mota, финансист, Никита Ник, Ukraine 4ever, grec, Nikcon, Игорь b007627d, НацЕг, RobinHood dfb9bea2, dq ewewew, Aleksiey Ykropovich, marina marinina, Vasyl Shevchenko, Ilyas Yagyaev, Правда Жизни 264a636c, одессит2010, 5 копійок, укропбандерівець, Elena Italenna, Anton Chernysh
 Всего на сайте: 163 писателя
 
 
 
 
 
 вверх