EN|RU|UK
 Форум Украины(624528)
  146  2
Тему создал: ВО "Свобода"

Таємний план порятунку

До журналістів дійшла інформація, що в апараті президента негласно створений проект по порятунку України. Згідно з одержаними даними, його сенс зводиться до протидії шахрайської схеми банкрутства країни надгосударсвенными структурами і передачі її земель європейським і американським корпораціям. Як стало відомо, вже незабаром територія України і частково Росії стануть самими кліматично сприятливими і сейсмо безпечними регіонами планети. У зв'язку з глобальними геофізичними катаклізмами, території Європи і Америки навпроти будуть визнані украй несприятливими для мешкання вже через якихось 20 років. Виходячи з цього, світовою елітою ухвалено рішення про зачистку територій, перш за все України і частково Росії, за допомогою нав'язування деструктивних законів і маніпуляцій на ринку енергоресурсів.
Інформація, що просочилася, по плановому розоренню країни украй обурила президента. Він віддав розпорядження виробити тактику протистояння, в якій будуть задіяні ті ж методи маніпуляцій і обману, але тільки надгосударственних структур.
Згідно з одержаними даними така програма вже існує і більш того активно проводиться в життя. Останні рішення по ухваленню величезних кредитів від МВФ на кабальних для України умовах входять в один з її пунктів. Не дивлячись на величезні відсотки і просто згубні для економіки закони, ухвалення яких вимагає МВФ, уряд знов і знов йде на угоди і одержує величезні суми в доларах США. Йдеться про сотні мільярдів. Єдина вимога президента і уряди, щоб умови і суми не були обнародувані протягом одного року. На що була одержана згода, оскільки МВФ разом із спостерігачами сприйняв таке прохання по-своєму - як заходи безпеки перших осіб України при фактичному повному розоренні і передачі всіх ресурсів країни в руки іноземних держав. Насправді, цей час необхідний для покупки нафти і газу у Росії і наповнення резервних місткостей в об'ємі, що забезпечує потреби країни на найближчі 10 років. Ці запаси будуть необхідні для подальшої небаченої реінкарнації виробничих потужностей України.
Як стало відомо, вже віддано таємне розпорядження про повне недотримання контракту з МВФ і ігноруванні всіх домовленостей. Вся одержана доларова маса негласно переведена в золото, а також на покупку необхідного нового обладнання для майбутніх ліній виробництв важкої і легкої промисловості, що за домовленістю з МВФ повинно потім відійти іноземним державам. Окрім цього, величезна частина засобів направлена на відновлення оборонного комплексу країни, а також на відновлення ядерного потенціалу, яке на стадії завершення і декілька десятків міжконтинентальних ракет вже розміщені в секретних шахтах на території всієї країни.
Далі послідує повний розрив угод з надгосударственнимі структурами і доказ інтриг, що ведуться ними, в результаті яких протягом пари десятиліть планомірно розорялася країна. Це і незаконний вивіз ресурсів України за рубіж, і знищення ядерного щита, і руйнування всього військово-промислового комплексу, обвалення виробництва і геноцид населення. Як докази буде приведена безліч секретних договорів і записів таємних переговорів колишніх перших осіб країни з представниками світової еліти.
В результаті проведеного розслідування Україна виставить позов МВФ, Світовому банку, фонду Сороса і іншим структурам у розмірі декількох трильйонів доларів. Частина з якого, одержана від МВФ в розмірі майже трильйона буде списана в рахунок погашення.
Враховуючи підступність і підлоту світових управлінців, країна повністю готова до протистояння економічної блокади, перекриття меж і переходу на внутрішній замкнутий цикл економіки. Окрім цього, надійним захистом від вторгнення і приведення у виконання задуманого: масового виселення людей з квартир і передачу земель у власність іноземним компаніям, послужить розміщена по над границь ядерна зброя.
Також слід бути готовим до відмови Америки від долара з метою позбавити Україну одержаних від МВФ обрізків зеленого паперу, які нічим не забезпечені і друкуються у величезних кількостях для утримання миру під контролем. Вже більше 90% транша переведені в устаткування, стратегічні запаси енергоресурсів, золото і інше. Що залишилися 10% йдуть на підкуп високопоставлених чиновників Європи і Америки для отримання секретних розробок по біологічній зброї, технологіям психовоздействій, лікам, щепленням і іншим методикам геноциду, які використовуються і будуть використані проти нас надалі.
Вже незабаром, буквально через пару років ми досягнемо небувалого досі рівня життя за рахунок повної ізоляції від міжнародних фінансових структур, а також відновлення виробництва, висилки нелегальних мігрантів і анулювання всіх антинаціональних договорів.
Україна повстане з попелу і покаже миру приклад для наслідування!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Бислан 2004, Eugeniusz 1, Horvi Hor d3d97a8c, Viktor Petrenko 6c6daab6, оззи, Полиграф Полиграхович-007, Гыг с Вами, Vadym Tsyrkalyuk, Олег Петрович ed2c8e0a, Ron Ma, Valera Butov, ВКЛ_это_мы_01, Kost Crys, злой крот, Ostap Veresay, Al Serh, сепаратизму смерть, циля бадминтон, буков, Welle, Мабон, Franz Maser, випадково зазирнув, Vladimir Shcherbak, Пирожок, Юрій Бровкін, Борис Павлов, Yuriy Yurieff, Alter Nator, sulima ivan, Ник Литвиненко 3ceba483, DEDALiu, Tm Ns, Radoslav Sikorsky, Egor Elk, Лера Ларченко, Nickol Nickols, Константин Гризодубо, vassa0103, Лилия Стацкая, Иванко, Шрек Баблокат, Глеб Егорович Жеглов, Виктор Ли a3db1a1b, Tatyana Pomolova, Who is Who, igor555 ab2700df, салтовский партизан, Геракл Платонович, Герхард, uegfybyf, Андрей Шевченко 73396fdd, Артм Воронцов, Mister Laprad, Алексей Архипов 07e43930, про, Батько Махно dd05eddf, Kasper1088, РОСИСЯ ВПЕРДЕ 2b6ce1d0, Cocos. ua, CrossFirenko, Oleg Mamont, Игорь Мельник 1e80ecc1, Вовец Путлер-Капут 60b080be, postre, Луиза Тумбочкина, Стрелок, Mihai Madan, Глеб123, Сантьяго, WiM, Ali Hasan, South Wind, одессит2010, Враг рода человеческого 666, Vovcheg Zak, Алексей Носов d8330900, Богдан Подзізей, Виталий Прокуратор, Зенит-Циклон-ДНЕПР, Stephan Bil, Антон Казмерчук, Baden, Conrad, Elvis2, Maxim Ak-Murza, Чинганчгук, SergeLi, Стопор, Vyacheslav Sensor, clexane, smith & wesson, Андрей Веселовский, Данило Галицький 1c1ee858
 Всего на сайте: 279 писателей
 
 
 
 
 
 вверх