EN|RU|UK
 Форум Украины(636450)
  147  2
Тему создал: ВО "Свобода"

Таємний план порятунку

До журналістів дійшла інформація, що в апараті президента негласно створений проект по порятунку України. Згідно з одержаними даними, його сенс зводиться до протидії шахрайської схеми банкрутства країни надгосударсвенными структурами і передачі її земель європейським і американським корпораціям. Як стало відомо, вже незабаром територія України і частково Росії стануть самими кліматично сприятливими і сейсмо безпечними регіонами планети. У зв'язку з глобальними геофізичними катаклізмами, території Європи і Америки навпроти будуть визнані украй несприятливими для мешкання вже через якихось 20 років. Виходячи з цього, світовою елітою ухвалено рішення про зачистку територій, перш за все України і частково Росії, за допомогою нав'язування деструктивних законів і маніпуляцій на ринку енергоресурсів.
Інформація, що просочилася, по плановому розоренню країни украй обурила президента. Він віддав розпорядження виробити тактику протистояння, в якій будуть задіяні ті ж методи маніпуляцій і обману, але тільки надгосударственних структур.
Згідно з одержаними даними така програма вже існує і більш того активно проводиться в життя. Останні рішення по ухваленню величезних кредитів від МВФ на кабальних для України умовах входять в один з її пунктів. Не дивлячись на величезні відсотки і просто згубні для економіки закони, ухвалення яких вимагає МВФ, уряд знов і знов йде на угоди і одержує величезні суми в доларах США. Йдеться про сотні мільярдів. Єдина вимога президента і уряди, щоб умови і суми не були обнародувані протягом одного року. На що була одержана згода, оскільки МВФ разом із спостерігачами сприйняв таке прохання по-своєму - як заходи безпеки перших осіб України при фактичному повному розоренні і передачі всіх ресурсів країни в руки іноземних держав. Насправді, цей час необхідний для покупки нафти і газу у Росії і наповнення резервних місткостей в об'ємі, що забезпечує потреби країни на найближчі 10 років. Ці запаси будуть необхідні для подальшої небаченої реінкарнації виробничих потужностей України.
Як стало відомо, вже віддано таємне розпорядження про повне недотримання контракту з МВФ і ігноруванні всіх домовленостей. Вся одержана доларова маса негласно переведена в золото, а також на покупку необхідного нового обладнання для майбутніх ліній виробництв важкої і легкої промисловості, що за домовленістю з МВФ повинно потім відійти іноземним державам. Окрім цього, величезна частина засобів направлена на відновлення оборонного комплексу країни, а також на відновлення ядерного потенціалу, яке на стадії завершення і декілька десятків міжконтинентальних ракет вже розміщені в секретних шахтах на території всієї країни.
Далі послідує повний розрив угод з надгосударственнимі структурами і доказ інтриг, що ведуться ними, в результаті яких протягом пари десятиліть планомірно розорялася країна. Це і незаконний вивіз ресурсів України за рубіж, і знищення ядерного щита, і руйнування всього військово-промислового комплексу, обвалення виробництва і геноцид населення. Як докази буде приведена безліч секретних договорів і записів таємних переговорів колишніх перших осіб країни з представниками світової еліти.
В результаті проведеного розслідування Україна виставить позов МВФ, Світовому банку, фонду Сороса і іншим структурам у розмірі декількох трильйонів доларів. Частина з якого, одержана від МВФ в розмірі майже трильйона буде списана в рахунок погашення.
Враховуючи підступність і підлоту світових управлінців, країна повністю готова до протистояння економічної блокади, перекриття меж і переходу на внутрішній замкнутий цикл економіки. Окрім цього, надійним захистом від вторгнення і приведення у виконання задуманого: масового виселення людей з квартир і передачу земель у власність іноземним компаніям, послужить розміщена по над границь ядерна зброя.
Також слід бути готовим до відмови Америки від долара з метою позбавити Україну одержаних від МВФ обрізків зеленого паперу, які нічим не забезпечені і друкуються у величезних кількостях для утримання миру під контролем. Вже більше 90% транша переведені в устаткування, стратегічні запаси енергоресурсів, золото і інше. Що залишилися 10% йдуть на підкуп високопоставлених чиновників Європи і Америки для отримання секретних розробок по біологічній зброї, технологіям психовоздействій, лікам, щепленням і іншим методикам геноциду, які використовуються і будуть використані проти нас надалі.
Вже незабаром, буквально через пару років ми досягнемо небувалого досі рівня життя за рахунок повної ізоляції від міжнародних фінансових структур, а також відновлення виробництва, висилки нелегальних мігрантів і анулювання всіх антинаціональних договорів.
Україна повстане з попелу і покаже миру приклад для наслідування!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Николай Водяной, Константин 1041a131, 133133, NNN, fnln6050 ., svetozar, Fell, Ким Чен Ир, Valentin Nasus, Вася Городской, ГАБРИЭЛЬ ГАБРИЭЛЬ, Африкан_Свиридович, Baks13, росися вперде d82e7584, Глеб Егорович Жеглов, Эрих Хартманн, Ils ne passeront pas, Colt, Ali Hasan, Ozols, Highway Star, Андромеда, вертолет 7932bd5a, Udo Dirkshnaider, Ukrainec Viktor, пачую кожнава, Том Джонс, Gaydamaka Kozak, Serg Voten, ss ss a09fcf0e, oleole, Грышка Распутный 2, Батька Махно, Irada, Ruslan Tkachenko, Lvbnhj, GSN, Serge Severn, violator, Иванко, Иван Петрович Сидоров, Олег Сербин 10d6f9ec, Чип, Vlad1606, Саша Крест, Паливода Александр, Who is Who, Русскоязычный Бандеровец 905c405d, Serg Sergeev, Juli Schubs, 45367Ms, Maxim Ak-Murza, Юрий Булкин, Лесли, Олег Хардин ab3cea55, Tatota Ke, Александр Ушаков eddd48b2, Poluektov Genadiy 8e516c34, сам прихожу, Baden, belge, злой крот, Alexx Lexton, Alexey Chernyavsky, Ольга Мартынюк b6557456, Igor Palamar, goldshrek shrek, Василь Бондарчук, Валентин Дейнеко d3a5730f, Sophia-Maria Duglass, mrSmith
 Всего на сайте: 222 писателя
 
 
 
 
 
 вверх