EN|RU|UK
 Форум Украины(618567)
  106  3
Тему создал: ZAXID.NET

Януккович настрашився львівських журналістів ! У Львові журналісти спостерігають за Януковичем здалеку !

Президент України Віктор Янукович у Львові ознайомився із перебігом будівництва нового терміналу Львівського аеропорту, а також із реконструкцією існуючого терміналу та продовженням злітно-посадкової смуги. Також Віктор Янукович оглянув стенд, де розміщено інформацію про будівництво стадіону до Євро-2012, на сам майданчик Віктор Янукович не пішов.
Послухати, що розповідав віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков щодо реконструкції Львівського аеропорту, могли тільки київські журналісти, львівські журналісти спостерігали за турнікетом. Також не було спілкування з пресою на території будівельного майданчика стадіону до Євро-2012.

До Львова Віктор Янукович прибув у супроводі глави Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна, першого заступника глави Адміністрації Президента Ірини Акімової та заступника глави Адміністрації Президента Ганни Герман.

Нагадаємо, сьогодні у Львові відбудеться засідання Ради регіонів під головуванням Президента України Віктора Януковича. До Львова прибули голови обласних державних адміністрацій, голови обласних рад, а також мери великих українських міст.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Доброгодня, I Ka 538a282a, Свинорейх Шухевич, Rjr
 Всего на сайте: 14 писателей
 
 
 
 
 
 вверх