EN|RU|UK
 Форум Украины(635806)
  106  3
Тему создал: ZAXID.NET

Януккович настрашився львівських журналістів ! У Львові журналісти спостерігають за Януковичем здалеку !

Президент України Віктор Янукович у Львові ознайомився із перебігом будівництва нового терміналу Львівського аеропорту, а також із реконструкцією існуючого терміналу та продовженням злітно-посадкової смуги. Також Віктор Янукович оглянув стенд, де розміщено інформацію про будівництво стадіону до Євро-2012, на сам майданчик Віктор Янукович не пішов.
Послухати, що розповідав віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков щодо реконструкції Львівського аеропорту, могли тільки київські журналісти, львівські журналісти спостерігали за турнікетом. Також не було спілкування з пресою на території будівельного майданчика стадіону до Євро-2012.

До Львова Віктор Янукович прибув у супроводі глави Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна, першого заступника глави Адміністрації Президента Ірини Акімової та заступника глави Адміністрації Президента Ганни Герман.

Нагадаємо, сьогодні у Львові відбудеться засідання Ради регіонів під головуванням Президента України Віктора Януковича. До Львова прибули голови обласних державних адміністрацій, голови обласних рад, а також мери великих українських міст.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
ГАБРИЭЛЬ ГАБРИЭЛЬ, shokolad, Kaba Mota, Владимир Пономаренко 2f5552a6, Геннадій Бикодір adb80589, укропбандерівець, Призрак опера, Иван Афанасьев, Vasyl Shevchenko, Эрнесто, cvthtrf, Русскоязычный Бандеровец 905c405d, Amber, Кот по имени Сосо, Elena Italenna, Sophia-Maria Duglass, Tierre, ВКЛ_это_мы_01, одессит2010, Tot Totovich, Chanel 3256, маи аиавпт, Vlas Nik, Alexei Skibo, abacus sp
 Всего на сайте: 91 писатель
 
 
 
 
 
 вверх