EN|RU|UK
 Форум Украины(618454)
  161  4
Тему создал:

Инициатор иска в суд предлагает перезахоронить Алексея Береста в Украине за счет Луганской "Свободы"

26 травня 2010

Голова Луганської обласної організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Дмитро Снєгирьов, який ініціював подання позову до Донецького окружного апеляційного суду щодо скасування Указу Президента України В. Ющенка "Про нагородження О.Береста званням Герой України", звернувся із відкритим листом до доньки Олексія Береста Ірини Берест із пропозицією про перепоховання її батька на території України.

У листі, зокрема, йдеться: "У своєму позові щодо скасування Указу про нагородження Вашого батька я чітко зазначив, що не маю пересторог та упередженості до особи Олексія Береста як до людини, так і до факту його подвигу. Я не воюю з мертвими героями, незалежно від їхніх політичних уподобань, та прапору під яким вони воювали.

Головною причиною мого позову було бажання показати всю недолугість та заангажованість українського правосуддя, яке позбавивши на надуманій підставі звання Герой України Українських Героїв, фактично розпочало війну з мертвими, поділяючи їх на своїх та чужих.

Від свого імені я вибачаюсь перед Вами за тих псевдопатріотів, які беруть у лапки подвиг Вашого батька. Ці люди не мають жодного відношення до націоналістичного руху, більше того - вони фактично є провокаторами, бо дискредитують цей рух. Націоналізм - це перш за все любов до своєї Батьківщини. Тому брати у лапки подвиг тих хто загинув захищаючи її свободу, незважаючи на колір прапору під яким вони воювали, є безвідповідально та провокативно.

Час розбрату та чвар між українцями має відійти.

Я, Дмитро Снєгирьов, голова Луганської обласної організації ВО "Свобода", пропоную Вам коштом Луганської "Свободи" організувати ексгумацію праху Вашого батька О.Береста, українця за походженням, який похований у РФ, та перепоховати його у рідній землі матері-України, за яку він воював.

Місцем перепоховання, за Вашим уподобанням, можуть бути с. Горяйстівці на Сумщині, де він народився, чи м. Київ. У разі Вашої згоди, Луганська "Свобода" бере на себе всі матеріальні витрати пов’язані із перепохованням Вашого батька.

Українська земля має стати останнім притулком для всіх Українських Героїв, які загинули за її волю, але поховані за її межами".
Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Саша Крест, Alexandr Slavich, Совестно за Брата, Nov, Tema9, Ali Hasan, GayParade, Андрей Мудрый, Tierre, Sergii Ustim, Леонид Днепр, лютый, Andy Fisher 67a9edc7, Frol Fedoroff, Игорь Шульга 6b022286, kira129, Александр Искандер, Пушной Зверь, ДНЕПР_форэва, Bob2, Ksenia VB, Батя Махно, Татишо, trolik, Великая Исландия, Schritte durch, Vedana, vastness 615169c4, Pavlo Dudra, Senator S 01a656ec, Лео Кот, Alex Khankin, Саша777, Олексій Голота, Yaroslav Vinnitsa, Василий Гончаров, Lvbnhj, Зэлэный_Змий, Urs, Иллария Соняшникова, Хап Незабвенный, Владимир_1958, линда либерман, Николай Некрасов, Иван Стас, Юрий Булкин, Роман Великий 2d5dedc8, Борис Борис d75182c9, Gaydamaka Kozak, Петро Карпенко 069d61b7, alekcg1 ., magic SOM
 Всего на сайте: 166 писателей

вверх