EN|RU|UK
 Форум Украины(624871)
  176  6
Тему создал:

"Українці - це росіяни, які живуть з краю", або " Західна Україна має "заспокоїтися і почати працювати" /УП/

Злиття України та Росії не відбудеться.

Про це заявила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман в ефірі ТРК "Україна".

"Я вважаю, що не відбудеться ніякого злиття України з Росією. І я думаю, що на Заході України, нарешті, це зрозуміють. І коли вони це зрозуміють, заспокояться і почнуть працювати - у нас все буде в порядку", - зазначила вона.

Герман також назвала взаємовигідними "Харківські угоди" президента України Віктора Януковича і президента РФ Дмитра Медведєва.

"Це угода дала Україні перепочинок і не дала можливості довести країну до дефолту", - підкреслила заступник глави адміністрації президента.

У свою чергу, присутній у студії депутат Держдуми РФ Костянтин Затулін сказав: "Мені одного разу в передачі "Звідки взялися українці"...задали питання, хто такі українці. Я сказав - це росіяни, які живуть з краю. І історично це саме так".

Коментуючи цей вислів Герман заявила: "Я хочу висловити офіційний протест проти того, що представник РФ сказав, що українці - це росіяни, які живуть з краю. Це образа для нашого народу".

Українська правда
http://www.pravda.com.ua/news/2010/05/21/5062848/

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Vedana, Urs, ИгорьДВ, Ali Hasan
 Всего на сайте: 12 писателей

вверх