EN|RU|UK
 Форум Украины(635567)
  176  6
Тему создал:

"Українці - це росіяни, які живуть з краю", або " Західна Україна має "заспокоїтися і почати працювати" /УП/

Злиття України та Росії не відбудеться.

Про це заявила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман в ефірі ТРК "Україна".

"Я вважаю, що не відбудеться ніякого злиття України з Росією. І я думаю, що на Заході України, нарешті, це зрозуміють. І коли вони це зрозуміють, заспокояться і почнуть працювати - у нас все буде в порядку", - зазначила вона.

Герман також назвала взаємовигідними "Харківські угоди" президента України Віктора Януковича і президента РФ Дмитра Медведєва.

"Це угода дала Україні перепочинок і не дала можливості довести країну до дефолту", - підкреслила заступник глави адміністрації президента.

У свою чергу, присутній у студії депутат Держдуми РФ Костянтин Затулін сказав: "Мені одного разу в передачі "Звідки взялися українці"...задали питання, хто такі українці. Я сказав - це росіяни, які живуть з краю. І історично це саме так".

Коментуючи цей вислів Герман заявила: "Я хочу висловити офіційний протест проти того, що представник РФ сказав, що українці - це росіяни, які живуть з краю. Це образа для нашого народу".

Українська правда
http://www.pravda.com.ua/news/2010/05/21/5062848/

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Alina Sadovska, image 38cf4534, хахахаха, Коля Азиров, Andrey Sokolov d0d9f127, Ники Рябцев, Irada, НБ, cvthtrf, Ali Hasan, Alexandr Ostapenko d28ce2f9, vera Rom
 Всего на сайте: 39 писателей

вверх