EN|RU|UK
 Форум Украины(624323)
  251  44
Тему создал: ZAXID.NET

Близько 45 тисяч туристів відвідали Львів під час травневих свят

З 30 квітня до 10 травня Львів відвідало близько 45 тисяч туристів. За інформацією відділу туризму ЛМР, під час травневих свят стовідсотково була задіяна туристична галузь міста: готелі, туристичні фірми, музеї, театри, ресторани, кав’ярні, екскурсоводи і гіди-перекладачі.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міськради, більше тисячі туристів з різних країн світу звернулись у центр туристичної інформації під час травневих свят. За повідомленнями Центру туристичної інформації у період з 30 квітня до 4 травня в Центр звернулось 1160 осіб.

Найбільше звернень було від туристів з інших міст України – понад 59%, з Польщі – 21%, з Росії – 8%, з Німеччини, Великобританії, Іспанії – по 2%. Окрім цього, до Центру звертались туристи з Норвегії, США, Фінляндії, Чехії, Франції, Литви.

Інтенсивність звернень сягнула піку у час вихідних, 1 та 2 травня: 30 квітня до Центру звернулось більше 150 осіб, 1 травня – 351, 2 травня – 338, 3 травня - 214, 4 травня – 106 осіб.

Найбільше відвідувачів було зі столиці – 37%, далі – з Львівської області (15%), Харкова (7%), Івано-Франківська (5%), Тернополя та Донецька (відповідно по 4%), Запоріжжя та Житомира (по 3%). Окрім цього, до центру звертались відвідувачі з Дніпропетровська, Хмельницького, Полтави, Одеси.

Найбільше туристів цікавило підняття на вежу, надання друкованої інформації (мапи, брошури) із відповідними поясненнями, надання інформації про події в місті, надання інформації про екскурсії містом та областю, зокрема, замками, можливості поселення, загальна інформація про місто, транспортне сполучення, заклади харчування. Цікавились туристи розташуванням церков, музеїв, ресторанів, крамничками з автентичною продукцією тощо.

На День міста львівськими вуличками гуляли туристи з Бразилії, Болгарії, Італії, Канади, Кореї, Марокко, Німеччини, Норвегії, США, Фінляндії, Франції, Чехії, Литви, Японії тощо.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
soren, Кирпичев, trolik, Саша Крест, Debor, экзорцист, Паливода Александр, Батько Махно dd05eddf, ibpf, cimbitep, Роман Іванович, Ksenia VB, Phels Phels, Gaydamaka Kozak, Бумеранг, Alexx Lexton, GayParade, delo delo, whisper, Євген Островський, Стрелок, Байгали, Константин 1041a131, Андрей Кайнаран, John Smith 4c07b967, Сантьяго, Sophia-Maria Duglass, Kare Resa, RussianChuckcha, Шуц
 Всего на сайте: 97 писателей
 
 
 
 
 
 вверх