EN|RU|UK
 Форум Украины(624544)
  110  3
Тему создал: Прочитав

Кримські татари вимагають скликання всесвітнього форуму

Кримські татари на мітингу, присвяченому 66-м роковинам примусового переселення до Середньої Азії і Сибіру, вимагають провести найближчим часом під егідою міжнародних організацій спеціальний форум з питання відновлення їх прав у Криму.

Як передає кореспондент УНІАН, лідер Меджлісу кримських татар, народний депутат України Мустафа ДЖЕМІЛЄВ сказав журналістам: «Є указ Президента, але він не охоплює всіх проблем. Ми говоритимемо про необхідність скликання всесвітнього форуму з проблеми кримськотатарського народу, за участю найавторитетніших міжнародних організацій. Ми вже досягли угоди в цьому плані з Парламентською Асамблеєю Ради Європи, Європарламентом».

Учасники мітингу вважають, що подальше зволікання у питанні відновлення прав кримських татар «може призвести до катастрофічних наслідків - до втрати людською цивілізацією одного з самобутніх і стародавніх європейських народів»

За даними співробітників міліції, у траурному мітингу на центральній площі Сімферополя беруть участь 12 тисяч осіб, організатори акції стверджують, що не менш як 25 тисяч.

Мітингувальники тримають національні прапори кримських татар, прапори України, транспаранти: «Поверніть наші будинки і майно», «Криму - статус кримськотатарської національно-територіальної автономії у складі України», «Відновлення освіти кримськотатарською мовою - порятунок від асиміляції», «Ні - військовим базам у Криму».

Перед мітингом колони кримських татар пройшли з транспарантами і прапорами від околиць Сімферополя до центру.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
M Mi d927ae0e, 1BetarD, Magdalena Zurbiene, East Clintwood, Мимик Re, вася п, Олег Сербин 10d6f9ec, циля бадминтон, Yevgeniy Balalaykin, Urs, Irada, monah 58f1317c, Максим Атаманюк, grustnyi mish, Mishel Platini, Azamat Ibn Hasan Mamatraimov, Bogdan_, Nel Castro, alex lagun, Colt, Лилия Стацкая, Tatyana Pomolova, Garsia UA, Ming Uing b56f719d, Харьков Сумской
 Всего на сайте: 70 писателей
 
 
 
 
 
 вверх