EN|RU|UK
 Форум Украины(618158)
  117  2
Тему создал: трударь

Росія запропонувала США разом будувати літаки Антонова

США вивчають російську пропозицію щодо спільного виробництва транспортного літака Ан-124, заявив віце-прем`єр РФ Сергій Іванов.

"Ми обговорювали пропозицію щодо спільної роботи з виробництва літаків Ан-124 - найбільших вантажівок, - вже в новому вигляді та новій ринковій оболонці. Йдеться про можливість спільного виробництва літака, створення спільного підприємства, подальшого розподілу прав, продажу як російським покупцям, так і американським покупцям - військовим і цивільним, а також про створення схеми подальшого сервісного обслуговування, тобто повний спільний проект", - сказав Іванов у розмові з російськими журналістами у Вашингтоні.

За його словами, адміністрація США поки не ухвалила рішення про участь у проекті, проте вивчає пропозицію. Іванов зазначив, що цей проект також розглядається в Пентагоні.

"Міноборони США зафрахтував парк наявних в РФ цих літаків до 2016 року. Зараз наші російські Ан-124, зроблені ще в Радянському Союзі, експлуатуються в хвіст і в гриву на користь американських споживачів. Ми пропонуємо не фрахт, а повний проект", - наводить слова віце-прем`єра

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
три - пятнадцать, Saw Ewas 1a26b1e6, abacus sp, Вадимир Каракай, Хавронников Степан, ДМБ 1985, sulima ivan, vadyan, Иван Афанасьев, Карл Великий 9c46cd9e, HugeMug, Gaydamaka Kozak
 Всего на сайте: 38 писателей
 
 
 
 
 
 вверх